Як намалювати вовка?

Як намалювати вовка?

Сьогодні мова піде про те, як намалювати вовка звичайнісіньким олівцем. Весь процес відбуватиметься поетапно, крок за кроком. На початку ми сформуємо «сирий» ескіз, а потім, додаючи до нашого малюнку все нові й нові елементи, ми повинні вийде просто чудовий малюнок одного з найлютіших лісових хижаків.

Так уже склалося, що з уроку в урок, ми надаємо вашій увазі трохи інформації про те тварину, яка вам скоро доведеться намалювати. Так і сьогодні, перш ніж розповісти вам, як намалювати вовка, ми б хотіли надати трохи інформації про ці дивовижні хижаках: В даний час загальна чисельність і ареал проживання даних хижаків сильно зменшилися. Пов’язано це головним чином з негативною людською діяльністю — урбанізацією, знищенням лісів, захопленням все нових і нових територій і масовим винищенням вовків. У багатьох регіонах нашої планети вовки знаходяться на грані майже повного зникнення.

А адже це дуже сумний факт, тому що вовки є одними з найбільш ключових хижаків в екосистемі і їх зникнення може призвести до краху багатьох харчових ланцюжків на нашій планеті. Тому так важливо дбати про збереження чисельності популяції вовків.

На щастя, в Росії ситуація з вовками не така напружена, як у решті світу. На території нашої держави зустрічаються тиндровие і звичайні вовки. А саме слово «вовк» походить від праіндоєвропейської слова wolf. Ну ось, мабуть і все, ми дуже сподіваємося, що вам сподобався наш невеликий розповідний розповідь про ці хижаках.

А тепер давайте подивимося, як намалювати вовка.

Як намалювати вовка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!