Як намалювати зло?

Як намалювати зло?

Всі ми любимо щось малювати, коли нудьгуємо. Один малює квадратики на нараді, інша виводить красиві квіточки в очікуванні телефонного дзвінка. А є — справжні фанатики вічко. Великі й маленькі, дитячі та жіночі, красиві і прості, з двох ліній і одного кружечка — практично всі папірці у них на столі змальовані такими оченятами. Без будь-яких тестів і ворожок, відразу зрозуміло — перед нами людина. «Очі — дзеркало душі» — будь-яка людина з упевненістю підтримає цю фразу.

Ми, люди із зоровим вектором, впевнені, що по очах можна дізнатися абсолютно ВСЕ про людину. «Розумні» психологічні сайти стверджують, що з синіми очима народжуються строгі люди, зеленими — романтичні натури, а чорними — звичайно, відьми. Життя суперечить цьому, реальний світ показує, що добрі люди, що зустрічаються нам володіють різним кольором очей, так само як і злі. І хоча нам так хочеться вірити, що очі — це дзеркало душі, насправді все зовсім не так.

Вірніше так, але тільки почасти — правило стосується тільки зорових людей. У по очах зрозуміти не можна абсолютно нічого. Перш ніж читати далі, подивіться цей ролик — він про те, як не зруйнувати свою любов. Дуже актуальна сьогодні тема:

У нав’язливому бажанні малювати оченята немає нічого поганого. У житті ми, — дуже емоційні.

Нам постійно хочеться спілкуватися з людьми, дивитися в очі, відчувати почуття. Але не завжди це можливо — доводиться що те робити і самостійно, без людей. Тоді рука сама собою тягнеться за олівцем або ручкою — і з’являється глазик, або пара вічко.

На папері. Намальовані, не живі, — але як заміна — зійде. Якщо вбити в пошуковик слово «око» і перемкнеться в режим картинок, ми зможемо насолодитись величезною кількістю вічко, різного виду і калібру. Фотографування, мальовані і навіть фантастичні.

У деякі з них зрітельнікі готові дивитися не одну хвилину — як під гіпнозом, ми зачаровані цією красою. Звичайно, хочеться і самому навчиться малювати красиві оченята. В ідеалі — у величезному розмаїтті.

Коли тоскно на душі — сумні чи заплакані очі, коли ми закохані — вічка, повні почуттів, і т. д. Але не всі добре вчилися на уроках малювання в школі, тому часто засмучуються, що у них не виходять очі, які передають емоції. Ну або хоча б просто красиві.

У цій статті ми не навчимо Вас малювати такі очі, як на графіті внизу, але пару простих порад, дозволять Вам не просто малювати оченята і бояться, що хтось їх побачить, а з гордістю розкладати свої малюнки для загального огляду. Отже, нижче Ви знайдете простий урок.

Як будь-який справжній художник, почніть з головного — подумайте, чим будете малювати і на чому. Щоб доставити собі справжнє задоволення, купіть собі пару аркушів хорошою спеціального паперу і професійний олівець (найкраще в спеціалізованому магазині для художників). Також можна купити кольоровий папір і крейда або вугілля — для подальших робіт, коли навчитеся малювати красиво. У малюванні очей дуже важко зберегти правильні пропорції, тому так важко малювати очі з натури.

Ніколи не робіть свої перші малюнки з натури, вони, швидше за все, Вас сильно розчарують. Найкраще почати тренуватися малювати красиві очі, змальовуючи їх з фотографій або ілюстрацій.

Візьміть будь-який модний журнал і знайдіть портрет дівчини, наприклад, де особа займає практично всю сторінку. Не пошкодуйте папір і виріжте глазик з журналу. Покладіть шматочок картинки покладіть прямо на лист, де будете малювати.

Це дозволить Вам дотримати ідеальну пропорцію. І хоча це буде всього лише перемальовування, в кінці роботи Ви здивуєтеся, наскільки талановито вмієте малювати оченята. Отже, дотримуючись пропорції, легко обрисуйте контури очі.

Потім приступайте до контурів рогівки. Пам’ятайте, щоб око вийшов живий, не можна нехтувати жодної дрібницею. Обов’язково уважно розгляньте малюнок і визначте, де на зіниці відблиски — позначте їх відразу ж, в момент малювання зіниці. Приступайте до перемальовуванні більш дрібних деталей.

Багато хто не здогадується, що красиво малювати — це необхідність бути дуже-дуже уважним до деталей. Не відкладайте цей момент на потім, вдивляйтеся в картинку, дивіться на головні деталі і ретельно переносите їх на свій малюнок.

Поступово Ви будете вловлювати все більша кількість деталей. Багато новачків дивуються, що у простого грифельної олівця стільки відтінків, від світло-світло сірого до чорного, і проте це саме так.

Малюючи, не експериментуйте, і не відходьте від оригіналу — один штрих неправильний і малюнок Вас розчарує. Ще одна порада — постарайтеся не користуватися гумкою. Краще малюйте від меншого натискання олівця до більшого, що дозволить виправити картинку накладенням малюнка. Вії замальовують в останню чергу. Не забудьте про тіні від них, а також про відображення їх в зіниці.

Завершуючи малюнок, можна підкреслити сильними лініями основні акценти очі. Навіть якщо Вам дуже сподобався результат, не поспішайте переходити до натури — спробуйте все ж набити руку на перенесенні очей з фотографій, тільки тепер не вирізайте глазик, а змальовувати з загальної картинки.

Чим більше буде розвинений Ваш окомір, тим краще у Вас вийдуть очі з натури. І нехай перші очі, які Ви намалюєте нема з фотографії, будуть Ваші власні.

Як намалювати зло?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!