Як написати автобіографію?

Як написати автобіографію?

АВТОБІОГРАФІЯ Я, __ (прізвище, ім’я, по батькові), народився (ась) (день, місяць і рік народження) у _ (точне місце народження — місто, республіку, область, район, населений пункт, так як вони називалися на дату народження) в сім’ї __ (робітників, колгоспників, службовців). Прізвище не міняв (а). (Якщо прізвище змінювалася, необхідно вказати місце, час і причини зміни прізвища.) У році вступив (а) і в _ році закінчив (а) (найменування та місцезнаходження навчального закладу) за спеціальністю __ з кваліфікацією __ (закінчили вищі і середні спеціальні навчальні закладу — вказати кваліфікацію). (Також в хронологічному порядку наводяться відомості про закінчену або незакінчену (із зазначенням причини) навчанні у всіх інших навчальних закладах вищої та середньої професійної освіти). У _ році проходив (а) післядипломне навчання та / або підвищення кваліфікації (необхідно вказати його види, терміни, тематику; отримані в результаті спеціальності, кваліфікації). Маю вчену ступінь __ і вчене звання _ (за їх наявності вказати вчені ступені, звання, тему і рік захисту дисертації; кількість і тематику опублікованих наукових робіт). До судової відповідальності я і мої найближчі родичі (батьки; подружжя, в тому числі колишні; діти; брати і сестри) не залучались (якщо залучались, необхідно вказати, коли і за що).

У разі участі у виборних органах необхідно вказати, коли і в які органи обирався. Маю урядові нагороди __ (вказати, які і коли отримані). Проживаю за адресою: (навести докладну адресу із зазначенням поштового індексу, області, міста та району прописки і реального місця проживання; домашній телефон).

Моя трудова діяльність (коротко описати трудову діяльність з моменту її початку із зазначенням місць роботи, займаних посад, кола службових обов’язків, причин звільнення. Для мають стаж за необхідною спеціальністю, вказати підприємства, організації за профілем, в яких працювали, займані посади, службові обов’язки і характер роботи, роки роботи. Останнє місце роботи: __ (повне найменування установи / організації, його адресу, займана посада. Необхідно докладно описати коло службових обов’язків; при наявності адміністративних функцій описати повноваження і відповідальність, вказати кількість підлеглих підрозділів / працівників; прізвище, ім’я, по батькові, посаду та телефон безпосереднього керівника). Непрацюючі в даний час вказують додатково причину і дату звільнення.

Сімейний стан: (неодружений, незаміжня, одружений, заміжня, розлучений (а), вдова (ець), перебуваю у цивільному шлюбі). дружина — (прізвище (із зазначенням дівочого прізвища), ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання та місце роботи або навчання). син (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання та місце роботи або навчання) (Повідомляються відомості про всіх живих родичах: подружжі (включаючи колишніх), дітей, батьків, рідних братів і сестер. Для непрацюючих родичів замість місця роботи вказується: пенсіонер, інвалід, домогосподарка, безробітний або інше).

Як написати автобіографію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!