Як написати лист у податкову?

Як написати лист у податкову?

Навряд чи середній отчетчік може похвалитися знанням всіх тонкощів роботи з податковою інспекцією. Якщо підлягає служби вам необхідно знати, як написати лист до податкової служби, зробити це правильно і юридично вірно, тоді вам точно будуть потрібні особливі знання в цій справі, а ще краще зразки листів. У тому випадку, якщо ви плануєте самостійно віднести лист в податкову або вислати його, скориставшись послугами пошти, тоді слід вказати в першому рядку листа назву інспекції.

Не варто розписувати його повністю, можна скорочено: ИФНС. Потім вказується її номер через дефіс, називається місто або район, за яким закріплена служба. Наприклад: ИФНС — 27 по м. Свердловську. Лист можна також адресувати як начальнику інспекції, так і конкретному співробітнику даної податкової служби. Для цього необхідно вказати його посаду та прізвище з ініціалами.

Однак, це все не гарантує, що ваш лист буде передано на виконання конкретного адресата. Зрозуміти, як правильно скласти лист до податкової, допомагає і онлайн форма на сайті російської ФНС або регіонального управління, де можна самостійно вибрати орган (із списку), в який буде зроблено звернення. Залежно від суті листи, озаглавьте його. Можливо, це буде скарга на неправомірні дії, або ж просто звернення, інформаційний запит або пропозицію. Наступного (нижньої рядку) необхідно позначити тему листа.

Якщо це скарга, то вказується на кого саме і, як мінімум, робоче місце посадової особи. Найкращим варіантом буде прописати посаду та прізвище з ініціалами, і вказати, що конкретно ви пропонуєте або хочете знати (наприклад, роз’яснення про застосування спрощеної системи оподаткування). Потім описується суть самого звернення. Тут слід змалювати подія, що послужила приводом для письмового звернення, а також попросити, керуючись ФЗ «Про порядок розгляду звернень громадян РФ» надати вам роз’яснення щодо зазначених питань (приводите їх перелік), або, якщо це пропозиція, то розглянути його. У ситуаціях, коли потрібно відповісти на складений у письмовій формі запит з інспекції, то починати текст слід з фрази «У відповідь на ваш запит. від. повідомляю наступне. «. А потім дати відповіді на поставлені співробітником податкової служби питання.

Коли лист складено, його слід роздрукувати і поставити під ним свій підпис і вказати дату. Якщо лист складається від імені організації, тоді висновок тексту потрібно здійснити на її фірмовому бланку і скріпити печаткою. Відправка листа за допомогою сайту, зажадає від вас натискання відповідних кнопок і введення перевірочного коду. Якщо відправлення листа буде відбуватися із застосуванням послуг поштового відділення зв’язку, тоді, для більшої надійності, краще вказати, щоб лист доставили з повідомленням.

Якщо лист будете доставляти ви самі, тоді не зайвим буде зняти з нього копію і попросити співробітника податкової інспекції (який прийматиме ваш лист), зробити на ній відповідні позначки. Як скласти лист до податкової інспекції? Найбільшою популярністю серед платників податків користується шедевр російської бюрократії і маразму супровідний лист. Як ще можна охарактеризувати існування документа, що складається як мінімум на ще один документ, і який також слід провести (зареєструвати) по журналах.

Найчастіше супровідний лист до податкової, зразок якого можна завантажити на http://file-loaads. asia /, здійснивши введення необхідного запиту у віконце «знайти» і натиснувши кнопку «скачати», пишеться в довільній формі за принципами ділового листа. Іноді, деякі інспекції самі надають зразки листів для кожного випадку і вимагають дотримуватися заданих вимог.

Якщо подібне присутній і в тій інспекції, перед якою ви звітуєте, тоді слід взяти зразки в податковій і користуватися ними при поданні звітності.

Як написати лист у податкову?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!