Як наповнити душу?

Як наповнити душу?

OK Мої спроби розсадити домашні квіти завжди закінчувалися провалом. Я забувала про них, вони висихали, потім я їх помічала і викидала, страждаючи, тому що реанімувати вже було нічого. Я навіть говорила, що якщо і заводити живе, то саме те, що нагадає про себе: поїсти попросить, гуляти попроситься. Зараз у мене квіти. Я за ними доглядаю, поливаю і розмовляю з ними.

Вистачає на них часу і любові, а вони (чи мені це здається) відповідають мені теплом і любов’ю, ворушачи радісно листочками, коли я до них підходжу і обприскую їх. У мене собака, з якою ми вже майже одне ціле — досягли взаєморозуміння і іноді нам вистачає тільки поглядів, щоб зрозуміти один одного. Сина і чоловіка я не заводила, вони якось самі собою з’явилися в моєму житті і я про них навіть писати не буду)))) Про них я не забувала і до початку одужання. Мене перестали дратувати хворі люди і люди похилого віку, тому що я перестала їх боятися і за них боятися.

Тільки я продовжую відчувати смуток, коли бачу страждаючих людей, коли бачу людей, які не бачать виходу, які втратили віру, коли бачу в очах людей приреченість і біль. Смуток від того, що я безсила змінити їх життя — на щастя, я стала це розуміти.

Єдине, що я можу зробити — це поділитися досвідом, якщо мене попросили або підтримати їх, якщо вони потребують моєї підтримки. В іншому з моїми почуттями мені допомагають кроки і молитва про душевний спокій.

Як наповнити душу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!