Як навчитися читати по-англійськи?

Як навчитися читати по-англійськи?

Юрій Вінограй, репетитор, керівник курсів, м. Москва Навчитися читати англійською може абсолютно будь-яка людина, незалежно він віку, національності та іншого, найголовніше потрібно мати стимул. Найперше потрібно поставити перед собою конкретну мету, для чого ви хочете навчитися читати по-англійськи.

Існує безліч методів, але найпростіший, ефективний, і швидкий з них це звернутися до досвідченого викладача. Альтернативний йому варіант виїзд за кордон. Але якщо ви не вивчали в школі англійську мову, то навчитися читати без досвідченого наставника буде досить складно. Проте, можливо це вже питання часу. Якщо ви все ж вирішили навчитися читати по-англійськи сидячи вдома за підручником, давайте розглянемо, як це краще і швидше зробити.

По-перше, вам потрібно буде придбати словник і практичний посібник Граматика з англійської мови. Почніть з ознайомлення з матеріалами, викладеними в граматичному посібнику.

Спробуйте вивчити допоміжні дієслова, відмінювання допоміжних дієслів, прийменники та спілки, займенники. Спробуйте навчитися розпізнавати дієслова, виявите головні ознаки відмінків в англійській мові. Потім можете розглянути правила словотворення в англійській мові, ознайомтеся з правилами порядку розташування слів у реченні, для того що б ви знали де потрібно шукати присудок і його частини, а де підлягає, яке слово є іменником, а яке прикметником і т. п. Дуже корисно буде створити тетрадочку і виписувати в неї англійські слова та їх значення, так вони будуть набагато легше засвоюватися в пам’яті.

Ще один момент словником навчитися користуватися не так-то просто, особливо якщо словник без спеціальних вказівок, а граматичні відомості в самому словнику залишають бажати кращого. Навчитися читати англійською самостійно практично можливо, але дуже складно. Тому найкраще отримати хоча б початковий рівень освіти з англійської мови у досвідченого викладача або репетитора. За допомогою приватного репетитора ви вже через 3-4 місяці можете приступити до читання англійської літератури, найкраще починати з дитячих казок, віршів, потім можна переходити до більш складних творів. Навчитися читати англійською художню літературу не складно маючи гарного наставника.

Для кожної людини терміни навчання різні. При наявності досвідченого викладача навчитися добре читати англійською можна за кілька місяців, якщо ж ви вирішили навчитися читати по-англійськи самі, без чиєї-небудь допомоги, вам знадобиться досить велика кількість часу.

Як навчитися читати по-англійськи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!