Як навчитися робити фінти?

Як навчитися робити фінти?

Швидше за все, фінт Зідана один з найпопулярніших футбольних трюків, які використовують футболісти для того, щоб залишити свого суперника позаду. Названий він на честь великого французького футболіста, який часто і ефективно користувався ним. Інтерпретацій фінта Зідана дуже багато, і давайте розберемо кожну з них.

Запам’ятайте, всі вони виконуються на ходу. Перший спосіб виконання даного трюку найпростіший. Коли ви бачите, що противник знаходиться в небезпечній близькості, поставте ліву чи праву ногу (залежно від зручності) збоку від м’яча, не торкаючись його. У момент, коли противник спробує забрати у вас сферу, розгорніть корпус на 90-180 градусів, катно м’яч в потрібну сторону стопою, і знову розгорніться на 90-180 градусів. Фінт Зідана може здатися складним, але на практиці ви зрозумієте, що через кілька днів будете виконувати його ідеально.

Другий варіант виконання фінта Зідана трохи складніше, але все одно зробити його не складе труднощів. Принцип залишається той же, єдина відмінність в тому, що ви можете попередньо підробити собі м’яч.

Як це зробити? Просто катно його убік ноги, якої ви будете робити сам трюк. Таке рішення буде оптимальним, коли вас атакують кілька суперників.

Остання інтерпретація це класичний фінт Зідана, який раціонально використовувати на дуже великій швидкості. Як завжди, основа фінта залишається та ж.

Наберіть хорошу швидкість, словите момент, коли противник зробить ривок до вас і починайте виконання фінта Зідана. Полягає вона в тому, щоб наступити на м’яч однією ногою (тим самим зупинивши його), розвернутися до супротивника спиною і направити м’яч в потрібну сторону. Після цього залишиться лише зробити ще один розворот і наздогнати сферу.

Якщо ви зробите все правильно, з боку здаватиметься, як ніби ви секунду стоїте обома ногами на м’ячі. Також рекомендую навчитися робити і інші На цьому все.

Бажаю Вам гарного настрою, удачі в справах і досягнення нових вершин у спорті. З вами був.

Як навчитися робити фінти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!