Як навчитися сміятися?

Як навчитися сміятися?

Загальновідомо, що сміх підвищує настрій і собі, і оточуючим але за умови, що ви вмієте красиво сміятися. Сьогодні на сайті ми не будемо відволікатися на такі загальновідомі факти, як стан зубів і запах з рота це речі, само собою зрозумілі. Звернемося до найважливішого:? Як сміються сучасні жінки?

По-різному. Чомусь багато хто вирішив для себе, що сміятися треба як в Камеді клаб, або напоказ, як сміються негативні герої.

Більшість з перерахованого вище звучить грубо, по-чоловічому. Та й відгукуються жінки про власний сміху далеко не романтичними словами: Я так іржали!

Найсумніше, що вона не бреше вона і справді іржала Який жіночий сміх подобається чоловікам?

Ну вже точно не іржання. У нас, дівчат, розвивається стійка відраза до чоловіка, який сміється тоненько, по-жіночому. Так от, чоловіків також неймовірно дратує наш сміх по-чоловічому. Пригадується одна історія. Дівчина в компанії дуже хотіла залучити одного хлопця і при ньому сміялася буквально треба всім, що було мало-мальськи смішним, прагнучи виглядати юморной і веселою дівчиною.

Хлопець її дійсно помітив, але здалася вона йому не гуморний, а пацанкою. Поети минулих років любили згадувати ніжний жіночий сміх, порівнюючи його з мелодійним дзвоником. Поети наших днів. цінують той же самий красивий жіночий сміх!

Як навчитися красиво сміятися? Практична частина 1. Усвідомте, що вас це стосується Власний сміх оцінити і простіше, і складніше, ніж голос, який ми вже зробили Простіше бо чутне нами не сильно відрізняється від того, що чують оточуючі.

Складніше тому що як тільки ми починаємо прислухатися до власного сміху. З нього відразу пропадає щирість.

Та й наговорити на диктофон куди простіше, ніж насміялися Виходом з ситуації може стати відеокамера на зустрічі з друзями, яку краще заховати і потім про неї забути. Суть одна: ви повинні оцінити власний сміх і прийняти рішення: чи треба вам вчитися красиво сміятися, або у вас і так все прекрасно.

2. Яким буде ваш ідеальний сміх? Цікаве питання, чи не так? Закрийте очі і уявіть себе, що сміється красиво.

Для початку можна уявити, що ви смієтеся також красиво, як ваша улюблена зірка / актриса. Немає такої? Тоді орієнтуйтеся на сміх незабутньої (подумати тільки її давно немає в живих, а весь світ все ще сходить по ній з розуму!) 3. Репетируємо красивий сміх

Як навчитися сміятися красиво? Практика, практика і ще раз практика! У репетиціях нам допоможе звичайне дзеркало, в яке ми будемо себе розглядати. Природною при репетиціях красивого сміху залишитися складно, але можна! Намагаючись сміятися красиво і представляючи себе зіркою світового масштабу врахуйте, що: сміх не дуже гучний (навіщо вражати співрозмовника децибелами? Не оцінить!). Рот розкривати на всю ширину теж сенсу не має.

Найкраще просто широко посміхнутися, а вже потім сміятися. Запевняю вас звук буде трохи іншим, більш делікатним, ніж при сміху з демонстрацією всіх зубних пломб. Ні до чого чоловічі жести, супроводжуючі сміх: хлопки по власному тілу і тілам оточуючих, закидання голови, показна трясучка та інше. Навчіться контролювати всякі смішні звуки, які супроводжують сміх: пирхання, рохкання, бризки слини та інше.

Сміх, переходить в істерику, приємний тільки джерелу жарти, і то не завжди. 4. Наривається на сміх!

Ви потренувалися будинку начебто все, як треба. Тепер настала пора відпрацювати отримані навички в польових умовах. Для цього необов’язково сміятися з приводу. Але, тим не менш, практикувати гарний сміх обов’язково потрібно! Будинки дивіться смішні передачі, фільми, читайте в інтернеті жарти і пробуйте над усім цим сміятися красиво.

Зустрічі з подругами просто поле неоране для експериментів зі своїм сміхом. Але. 5. Важливо не тільки, ЯК ви смієтеся, а й НАД ЧИМ ви смієтеся Адже це може так багато про вас розповісти!

Якщо ви смієтеся тільки над плоскими жартами і гумором нижче пояса, ви можете здатися людиною недалеким. Сміхом ви можете показати людині, що вам подобається, а що ні. Наприклад, якщо ви не засміється над анекдотом про коханця, то чоловік зрозуміє, що ви хочете чесних, серйозних відносин. Ну а якщо ви прихильно приймаєте гумор, що підкреслює чоловічі сексуальні здібності, про вас напевно подумають, що ви гаряча штучка?

6. Що робити, коли хочеться сміятися, але не можна? Здавлений сміх не зробить вас в очах оточуючих чарівною, так само, як і сміх не до місця. Тому краще сього буде цей сміх в собі придушити.

Як? Треба відволіктися.

Наприклад, непомітно зробити собі боляче вщипнути, прикусити язик. Або подумати про проблеми насущні. Придумайте що-небудь, загалом 7. Щирість сміху Всі ми знаємо, що кращий сміх це сміх щирий, з блиском в очах, емоціями та всіх інших. Але якщо ви не хочете зім’яти, то просто посміхніться широко і все!

Щирого, веселого і гарного вам сміху!

Як навчитися сміятися?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!