Як називаються динозаври?

Як називаються динозаври?

У тому, що нашу планету до людей населяли величезні гігантські ящери, не сумнівається жоден учений. Ще задовго до появи людства на Землі мешкали зовсім інші жителі. Ті, які наводять страх і жах і своїм виглядом, і видаються звуками з екранів телевізора, коли їх показують у фантастичних фільмах.

Ці величезні чудовиська називаються динозаврами і дуже давно саме динозаври були повноправними господарями світу. Однак якийсь катаклізм зміг знищити тисячі видів, при цьому давши можливість розвиватися нової раси живих істот людям. Сьогодні ми знаходимо скелети і скам’янілості динозаврів, яким виповнилося по кілька мільйонів років. Саме з цих скам’янілостям вчені можуть визначити, як саме виглядав світ задовго до появи людей. І як виглядали тварини, що населяють даний світ.

І керуючись отриманими даними, знаменита британська телекомпанія створила цілу серію науково-популярних фільмів під назвою: Прогулянки з динозаврами. Даний проект складається з шести серій і одного епізоду, який можна охарактеризувати як фільм про фільм. Кожен з шести епізодів присвячений певному періоду і певним видам гігантських ящерів, які в цей період мешкали.

Так, наприклад, у першій серії під назвою Нова кров розповідається про сам яскравому представнику середнього тріасового періоду хижака, а також ящера,. Розглядається і така комаха як бабка, яке в той час вже активно жило на планеті. Друга частина підлогу назвою Час титанів охоплює пізній юрський період і демонструє найбільш відомих людині динозаврів-гігантів диплодока, брахиозавра, та інших. Крім того, ми можемо познайомитися з тваринами, які дожили до нашого часу і практично не змінилися.

Наступні серії Жорстоке море, Небесний гігант, Духи крижаного лісу і Загибель династії розповідають про інших періодах і тварин, що жили в цей час. Останній фільм Загибель династії присвячений типово представнику періоду тиранозавру і величезному метеориту. Який знищив практично все живе на Землі.

Саме цим фільмом закінчується розповідь про страшні гігантах, загибель яких дала можливість зародженню і розвитку людства. Переклад Професійний одноголосий.

Як називаються динозаври?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!