Як назвати фотографію?

Як назвати фотографію?

Спробуємо розшифрувати заголовок, трішки переформулювавши питання: Як назвати альбом з фотографіями в соціальній мережі в контакті або однокласники, якщо на фотках тільки я? Мабуть, якщо ви ставите таким питанням, то значить назви альбомів Я, Фотки зі мною чи тупо Альбом зі мною вас не влаштовують, і ви хочете щось більш оригінальне і цікаве. Спробуємо тут сформулювати кілька прийомів створення назв, і підкріпити їх готовими прикладами. Використовуйте своє ім’я та прізвище. Так наприклад, якщо вас кличуть Сергєєва Даша, то доречні такі варіанти назв Знайомтеся, Сергєєва Даша, Сергєєва Даша собственнное персоною, Тільки Даша. Ще один прийом обіграти букву Я. І тоді в контакті з’являться нові назви альбомів типу Остання буква алфавіту, Головка від буя, Йа, 100% я, Я — це не тільки сік, Хай завжди буду я Не подобається такий гумор?

Хочеться красивою оригінальності? І на цей випадок у нас є кілька варіантів: Самоспоглядання, Дивлюся в себе, як у дзеркало, Нікого крім. , Альтер его Окремий випадок такого Неймінг — назви фотоальбомів англійською мовою: I am, Only i, Myself, My body, my soul, Photo with me Натурам менш витонченим ми рекомендуємо використовувати більш смішні та оригінальні назви: 70000 мегапікселів мене, Клінічний нарцисизм, Від маківки і до п’ят, Виставка мене, Як під мікроскопом, За мене! (До речі, це може бути якоїсь концепцією назв для всіх альбомів ваших фоток в контакті назви у вигляді тостів)

Ну і самий респект, якщо ви зважитеся на самоіронічних назва альбому з особистими фотками: Теличка номер 1, Найкраща дівчина СРСР, Міс Фото, Смішна і гола (це якщо в альбомі присутні відверті фото). Хлопцям можна назвати такий альбом Перший хлопець на селі, Дебил, схожий на мене Окрема тема — альбоми, в яких викладені фото з однією конкретною вашої фотосесії (це зараз не рідкість). У даному випадку треба шукати назву, відштовхуючись від змісту фотографій, їх настрою.

Думаємо, що на питання як назвати альбом зі мною ми відповіли, і наші варіанти допоможуть вам знайти ще більш оригінальну назву. Позитивних вам комментов!.

Як назвати фотографію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!