Як обдурити лічильник води?

Як обдурити лічильник води?

Як зупинити лічильник води. Зупинка лічильника води неодимовим магнітом.

Найлегший, популярний і безпечний на сьогодні спосіб зупинки практично всіх приладів обліку неодимовий магніт, зроблений зі сплаву рідкоземельних металів Ne Fe Br (неодим, залізо, бор). У цій статті ми розповімо вам як діє цей метод, які типи лічильників води піддаються зупинці магнітом і де можна купити неодимовий магніт для ваших домашніх цілей. На чому ж грунтується такий спосіб зупинки лічильника води неодимовим магнітом?

1. Сухоход, встановлений в 95% квартир Росії. Лічильник чудово можна останавіть неодимовим магнітом. 2. Мокроход, встановлюваний в місцях з підвищеною вологістю. Цей лічильник зупинити магнітом не вийде. 3. Ультразвуковий лічильник води.

Ціна ультразвукового лічильника в кілька разів більше, ніж коштує звичайний сухоход. Даний тип використовується там, де технічно неможливо використовувати звичайні лічильники, або через гідроударів, або внаслідок присутності води з великою часткою домішок. Зупинити ультразвукової лічильник води можна або тільки перекривши подачу води, або втручанням в програмну частину, а це як вже писалося вище — фабрикація доказів.

У всіх у нас будинку встановлений сухоход, тому ми і будемо використовувати магніт для зупинки лічильника води саме на цьому типі. Якщо розібрати цей лічильник, то ми побачимо всередині два сектори, в одному з яких протікає вода, обертаючи крильчатку механізму. Відлік ресурсу реалізований так: на крильчатці лічильника змонтований магніт, який, обертаючись разом з крильчаткою під напором води, впливає на лічильну механіку. Там же ми бачимо антимагнітним муфту, це відгомін радянських часів, коли багато зупиняли лічильники води магнітами з ферритового сплаву.

Муфта чудово захищає механізм від звичайного в побуті чорного ферритового магніту і практично беззахисна перед сучасним неодимовим магнітом. При впливі магніту на лічильник, силове поле неодимового магніту зупиняє обертання крильчатки з феритовим магнітом, хоча потік води продовжує надходити через прилад обліку. Слід зазначити, що в різних лічильниках встановлюються різні муфти, отже для них потрібні різні розміри неодимового магніту для зупинки лічильника.

Однак постулат про те, що чим більше неодимовий магніт — тим краще — тут не працює. Неодимові магніти з силою відриву до 200 кг, замість того, щоб зупинити — можуть тупо розмагнітити або перемагнітити феритовий магніт на крильчатці лічильника. Магніт зупинить ваш лічильник води назавжди. Експертиза може встановити факт зовнішнього впливу, а нам це зовсім не потрібно. Знайдіть серед цього модельного ряду тип лічильника, встановлений у вас.

Всі ці типи лічильників легко піддаються зупинці неодимовим магнітом. У своїх експериментах ми використовували універсальний неодимовий магніт, придбаний в інтернет-магазині. Цей магніт оптимальний у співвідношенні ціна-ефективність, тому що його розміри і потужність, як пояснили нам продавці — дозволяє провести експерименти по зупинці водяних лічильників абсолютно всіх російських марок.

Крім того, універсальний магніт обійшовся нам з доставкою близько 2000 руб. , І при цьому він має безсумнівний плюс — він може гальмувати не тільки водяні лічильники, але і зупиняє 80% лічильників електроенергії! Це дуже зручно і несильно б’є по кишені.

Як обдурити лічильник води?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!