Як обнулити чіп?

Як обнулити чіп?

Розповідь буде довгим. Почну з того, що купила я Epson Stylus SX125 дуже дешево всього за 2500 тисячі.

До нього входило принтер, сканер і копір. До того ж картриджі кольорові і фотографії можна було друкувати на ура.

Купила його і не могла натішитися поки. Чи не скінчилися пробні картриджі. У комплекті їх 4 шт. (Чорний, синій, жовтий і пурпурний) те, що якщо хоч в одному їх кольорових закінчиться фарба принтер взагалі не буде друкувати стало першим сюрпризом.

Потрібно обов’язково новий, стала шукати. ага. один картридж 500р, тобто, щоб їх замінити потрібно витратиться практично у вартість самого принтера. Вирішила економити, замовила перезаправні картриджі, в які фарбу можна окремо купувати в шприцах і заправляти самої, так виходило трохи дешевше, ціна шприца 300р. А ціна набору цих картриджів 2000р.

Здавалося б ну все розібралися, але не тут то було! Принтер на відріз відмовлявся визначати в картриджах кількість фарби! Один раз мені самій навіть довелося обнуляти чіп.

Обнулення ЧІПА: Повний катріждж пише що неможливо пізнати. Ви встановили перезаправні картриджі на Epson серії PSP і SX, надрукували кілька сторінок і принтер видав повідомлення про те, що чорнило закінчилися, хоча насправді це не так.

Все що потрібно зробити — це обнулити чіп. Як обнулити чіпи на картриджах для принтерів Epson серії PSP і SX?!

Кнопка заміни картриджів (крапля) на принтері блимає, це означає, що чорнило в якомусь картриджі закінчилися. Натисніть кнопку на панелі керування принтера із зображенням краплі.

Каретка з картриджами висунеться і зупиниться навпроти картриджа, який потрібно замінити. Дістаньте цей картридж з каретки.

Обов’язково перевірте наявність чорнила в картриджі. Для обнулення чіпа потрібно замкнути 2 контакту будь-яким металевим предметом (див. фотографії), наприклад, скріпкою або пінцетом. Потім встановіть картридж назад на його місце в каретку принтера. Принтер готовий до роботи. Це допомагало але не на довго, принтер знову і знову переставав розпізнавати картриджі в найбільш несприятливий момент.

Потрібно було обманювати його. Виймати картридж і за допомогою ПО встановлювати як новий: Панель управління-пристрої та принтери — Epson Stylus SX125-Настройка друку — сервіс — заміна картриджа-далі на робочому столі з’являється подальша інструкція завдяки якій здійснюється заміна. Це займало купу часу!!

До того ж не завжди допомагало з першого разу, щоб принтер розпізнав картридж доводилося проробляти процедуру знову і знову. Техніка ніби як повинна полегшувати життя а не навпаки. На цьому закінчу свій відгук, він і так вийшов дуже великий. Якщо у кого є які питання задавайте внизу в коментарях, постараюся відповісти.

1. Комплект оригінальних картриджів 2. Комплект перезаправних картриджів

3. Фото як обнулити чіп.

Як обнулити чіп?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!