Як обшити панелями стіни?

Як обшити панелями стіни?

Обшивка стін пластиком найчастіше застосовується у ванній кімнаті і туалеті, так як ці місця найбільш схильні до дії вологи. Таке покриття добре протидіятиме і появі нальоту на стінах. Пластикова стіна хороша тим, що не пропускає вологу, має хороший рівень звукоізоляції і чудово служить для візуального вирівнювання кривих стін. Такі панелі дуже швидко моніруються і не вимагають якихось додаткових знань і умінь.

Необхідні інструменти Пластикові панелі. Дерев’яні рейки. Будівельний степлер. Саморізи.

Ножівка або спеціальний ніж. Для початку необхідно очистити стіни у ванній (або будь-який інший кімнаті) від попереднього покриття. Якщо на стінах є грибок, то його потрібно обов’язково вивести використовуючи розчин мідного купоросу або спеціальні протигрибкові засоби. Також настійно рекомендуємо обробити стіни грунтовкою, яка захистить поверхню від надлишку вологи і появи грибка. Монтується каркас з дерев’яних рейок.

Крок між рейками рекомендується вибирати не більше 50 см, так як це забезпечить максимальну міцність для пластикових панелей. Схема монтажу каркасу дуже схожа з тією, яку потрібно робити для гіпсокартону, тому рекомендуємо прочитати і цю статтю -. Монтаж пластика потрібно починати з кута кімнати, прикріплюючи панелі до дерев’яних рейок за допомогою будівельного степлера.

Смуги кріпляться одна за одною. Зайві елементи обрізаються за допомогою ножівки. Шви між панелями найкраще обробляти герметиком. Це дозволить щільно закрити щілини, які з часом могли б пропускати вологу. П-подібний профіль і зовнішній кут використовуються для монтажу пластику біля дверей.

Окремі елементи пластику також можна кріпити до рейок за допомогою спеціального клею. Як показує практика, така конструкція є вельми міцною і прослужить тривалий час.

Після завершення монтажу пластикових плит можна приступати до кріплення плінтусів. Про те, як це правильно зробити написано.

Як обшити панелями стіни?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!