Як обставити квартиру?

Як обставити квартиру?

У наші дні більша частина населення планети Земля живе у власних квартирах, тому планування квартири по фен-шуй стала дуже актуальною. Зараз більше половини населення планети живе в квартирах. Тому тепер стало особливо актуально використовувати Фен-Шуй квартири. Адже якщо обставити квартиру по фен-шуй, то ви швидко вийдете з депресії, придбаєте міцне здоров’я і сімейне благополуччя, матеріальний достаток збільшиться і виникне бажання прагнути до чогось більшого.

Якщо фен-шуй квартири не підпорядковується правилам, то в кращому випадку це просто ніяк не вплине на власника житла, а іноді такий безлад призведе до хвороби або ще гірше, смерті. Саме тому обстановка і інтер’єр квартири повинні підкорятися основним законам фен-шуй. Дизайн квартири по фен-шуй повинен починатися саме з обробки дверей, адже саме вони зустрічають нас при вході в будинок. Якщо ви живете не на першому поверсі, то на шпалери необхідно повісити китайські дзвіночки. Зробити це потрібно тому, що ті квартири, які знаходяться в повітрі, схильні поганої енергії Ян.

Мешканці ж квартир на першому поверсі набагато гостріше відчувають енергію Інь, так як їх квартира коштує на землі. Коли буде проходити ремонт квартири, зробіть так, щоб двері відкривалися всередину будинку, тоді енергія життя Ци буде заходити в будинок при відкриванні дверей.

Але при цьому не запускайте в будинок хвороботворну енергію Ша, від неї врятують все ті ж дзвіночки. На обидві сторони від дверей при вході в квартиру наклейте зображення китайських богів, вони є захисниками вогнища і сімей.

Біля дверей і вікон при бажанні можна поставити статуетки тварин, вони також будуть захищати ваш будинок, найкраще підуть статуї крилатих китайських драконів. Під килимок перед дверима покладіть зв’язані червоною стрічкою китайські монети, вони також приносять удачу в будинок і матеріальну підтримку вашому сімейному бюджету.

Допоможе збільшити бюджет і китайське грошове дерево, яке складається з маленьких монеток. Оформлення передпокою також важлива частина фен-шуй. Якщо передпокій представляє просто темний прямий коридор, в якому приклеєні шпалери фен-шуй, то це ще не означає, що він правильно оформлений. Повісьте в центрі китайські дзвіночки з металу, вони будуть виганяти погану енергію Ша і рівномірно розносити по будинку енергію життя.

Також ви можете використовувати для цих цілей і живі квіти, але ні в якому разі не свіжозрізані, так як вони несуть мертву енергетику. Щоб простір прихожей помітно розширилося, використовуйте дзеркало, але при цьому його не можна вішати навпроти входу, враховуйте це. Шпалери фен-шуй повинні щільно стикатися з дзеркалом, в іншому випадку енергія Ци буде випаровуватися з дому. Шпалери в стилі фен-шуй обов’язково повинні бути яскравими і життєрадісними, завдяки цьому ви зменшите енергію Ян і збільшите Інь.

Облаштування робочого кабінету слід виконати також в стилі Інь-Ян, так як ця енергія неймовірно бадьорить і тонізує. У такому кабінеті ви не будете втомлюватися.

Щоб поселити в своєму робочому кабінеті енергію Інь, шпалери потрібно поклеїти яскраві й живі. На вікна поставте живі квіти, повісьте в кімнаті повітряні дзвіночки, поставте акваріум або невеликий фонтан. На стіни повісьте картини із зображенням природи. Спальну кімнату слід розташовувати якомога далі від туалету та ванної кімнати.

Негативна енергія Ша проникає в спальну кімнату навіть у тому випадку, якщо двері ванної кімнати і туалети завжди закриті. Також не варто розташовувати спальну кімнату біля комори, там утворюється застійна енергія Ци. Спальну кімнату слід витримати в тонах Інь, для цього не намагайтеся використовувати яскраве освітлення і яскраві шпалери. Зі спальні потрібно прибрати телевізор, газети, акваріум і навіть повітряні дзвіночки. Всі ці речі вселяють у кімнату активну енергію Ян і виганяють спокійну Інь, а значить, спати ви будете при них неспокійно.

Не потрібно ставити в спальну кімнату і живі рослини, вони також породжують енергію Ян. Відмінне рішення тут це картини в прямокутній рамці.

Кухню ж слід витримати в тонах Янь, тобто вона повинна бути яскравою і позитивною, вранці бадьорість буде якраз до речі. Поталу в кухню яскраві шпалери по фен-шуй і розставте на підвіконні живі квіти.

Але дзвіночки тут вішати не варто, вони будуть зайвими, а потрібно розвісити зв’язки часнику та цибулі, червоного перцю і кукурудзи, вони відлякають хвороботворну енергію Ша.

Як обставити квартиру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!