Як одягнутися на каток?

Як одягнутися на каток?

Збираємося на каток або як одягтися на каток? Кататися на ковзанах приємно і корисно. Одяг для катка покликана захистити від холоду і примножити задоволення від катання. На каток одягаю три шари одягу. Перший шар складається з спортивного термобілизни та синтетичної майки, яка зберігає тепло і пропускає піт.

Для другого шару вибирається сорочка з довгими рукавами. Третім шаром служить вовняний светр. Низ складається з теплих спортивних штанів з начосом і гетр. Таке облачення досить тепле і комфортне. Верхній одяг вибирається залежно від погодних умов.

Обов’язкове дотримання теплового балансу. Одязі належить бути зручним і не сковувати рухи.

Облягаючий костюм захищає тіло від вологи, сильного холоду і пронизливого вітру. Ковзани підбираються точно за розміром. Для відкритого катка призначається в’язана шапочка, яка захистить від морозу голову і вуха. Варто запастися двома парами в’язаних рукавичок або рукавиць Вони пом’якшують удари при падінні. Кінці шарфа заправляються в одяг, щоб не спровокувати травму.

Відомо, що холод уповільнює кровообіг. Тепло в ступнях зберігаються за допомогою термоносков або звичайних вовняних виробів.

У туго зашнурований черевик у зоні п’яти палець повинен проходити вільно. Для катання в сильний мороз на черевик натягується спеціальний шерстяний чохол. Придбати такий чохол можна в будь-якому спортивному магазині або змайструвати самостійно зі старого теплого носка. Критий каток зазвичай забезпечений роздягальнями, в яких розміщуються закриваються шафки і камери схову. Закриті катки розташовують кращими умовами і мають комфортну температуру повітря.

У таких випадках можна надіти толстовку або тонкий светр. Головний убір не обов’язковий.

Гардероб для катка підбирається яскравий і привабливий, але не варто випускати з уваги його доцільність і практичність.

Як одягнутися на каток?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!