Як оформити групу в контакті?

Як оформити групу в контакті?

Привіт всім друзі! Нарешті то я зміг побороти свою лінь, і сьогодні друзі я вирішив написати дліннопост про те як оформити групу вконтакте.

Насправді це досить простий процес і навіть та сама wiki розмітка яку багато так бояться, досить проста. Стаття буде умовно розділена на 2 частини, в першій частині, ми створюємо меню в фотошоп, в другій частині ставимо цю меню в групі, і так якщо вам цікава дана стаття, то прошу під кат! І так друзі, відкриваємо наш улюблений фотошоп, і створюємо новий документ розміром 600х750, думаю цього нам цілком вистачить. Тепер нам необхідно в цей документі вирізати два вікна, перше вікно це саме меню, а друге вікно, це безпосередньо сама аватарка. Розміри меню (382х232) розміри аватарки (200х500) виглядає все приблизно так:

Далі друзі, оформляємо все по своєму смаку. Я звичайно не гуру в фотошоп, і все що прийшло мені в голову це знайти просто цікаву картинку, і розрізати її на 2 частини, перша частина це меню, а друга частина відповідно аватарка, ось що вийшло: Так само друзі, не забуваємо що аватар , область самого меню, і всі кнопки які розташовані на ньому є окремими шарами, це надалі спростить нашу з вами роботу. Відразу ж не відходячи далеко від нашого шаблону, зберігаємо аватарку то пак праву картинку, розмір якщо ви не забули 200х500, це по суті вже готова картинка до оформлення нашої групи, і виглядає все приблизно так:

Ого, вже зовсім не погано. Мені вже починає подобається =). Друзі, тепер нам необхідно розрізати нашу область меню, для цього краще всього використовувати напрямні лінії в фотошопі, що б у вас вийшло все рівно і точно.

Після обвода лініями у мене вийшло ось що: Тепер залишилося все це справа розрізати рівно по лініях, ось власне і сам результат після того як я розрізав все по напрямних лініях. Тепер нам залишилася найменша частина. Нам необхідно закріпити наше меню в групі вконтакте. Переходимо в нашу групу вконтакте, відкриваємо меню

Управління спільнотою потім вибираємо матеріали і ставимо Обмежені далі не забуваємо все зберегти. Після цього ми відразу під описом групи зауважимо Вкладку Свіжі новини а поруч кнопку Редагувати скрін нижче (у даному скрине я змінив уже назву Свіжі новини на Меню групи). Після того як ви натиснули на кнопку Редагувати, у вікні, виберіть кнопку Візуальний режим редагування.

Потім нам необхідно додати всі фотографії які ми розрізали, і бажано додавати всі картинки по порядку, що б у кінцевому підсумку всі розрізнені картинки могли становити повноцінну картинку. Для того що б додати картинки відповідно натисніть на іконку фотоапарата, і вперед. Не будемо забувати що ми будемо користуватися wiki розміткою, відповідно при додаванні наших картинок, ви будете бачити wiki код, а не саму картинку. І так після того як ви додали всі картинки у вас повинен з’явиться приблизно такий код:

Давайте по швидкому розберемо даний код. Насправді тут все гранично ясно.

Перше Photo і цифри, це сгенерированное назва альбому з картинками, і безпосередньо назва самої картинки. Ще такий момент друзі,; nopadding ви повинні будете додати самі, так як цей wiki дозволяє прибрати відступи між розрізаними картинка, і перетворює їх практично в цільну картинку. Окей по моему тут все ясно, і ми з вами тут без Робл розібралися, тепер залишився напевно останній крок, нам необхідно додати посилання до наших меню, адже куди те ж меню все одно має вести, це можуть бути посилання на які небудь обговорення у вашій групі, або вести на який нибудь фото або відеоальбом особливо часто це використовують у групах де є серіали або які небудь інші фільми.

Че то я сильно відійшов від теми, і так давай прикріпимо посилання, в даному випадку всі посилання у мене будуть йти на мій. Ну от як то так. Тепер ми зберігаємо наше створене меню, і дивимося що у нас вийшло. А ось посилання на саму групу, якщо хочете по докладніше розглянути. Так начебто нічого ніде не забув.

Якщо будуть питання прошу в коментарі. Так само друзі, буду вдячний якщо ви зробите ретвіти, або репост в соціальні мережі.

Так само друзі, раджу почитати і ці статті!.

Як оформити групу в контакті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!