Як оформити листівку?

Як оформити листівку?

У наше століття швидкостей, коли сидячи на унітазі, Ви можете відправити смс коханій на інший кінець Землі, мало хто вже згадує всі переваги паперової поштової листівки. А адже саме її можна зберегти, поставивши на поличку, розмістивши в альбомі. Саме її можна багато разів перечитувати і «відчути» настрій автора, порадіти за межі не ординарність в оформленні. Саме вона через багато років може стати філателістичної цінністю.

Погодьтеся, нічого такого не відбувається з смс або повідомленням на електронну пошту. Вся історія Ваших взаємин стирається разом з придбанням нового телефону або ремонтом жорсткого диска. «Що може бути простіше, ніж підписати листівку і наклеїти марку? «- Запитаєте Ви.

Відповім-це дійсно дуже просто, якщо Ви не проти того, щоб Ваша листівка, у разі потреби, пішла перша на підпал печі або розведення багаття. А от якщо людина, якій Ви відправляєте листівку Вам не байдужий, або Ви по-життя звикли робити все красиво, варто згадати, що поштова листівка складається з двох сторін. І якщо з основною стороною із зображенням все зрозуміло, то зворотна, чиста сторона і є поле для Вашої творчості. Справедливості заради, варто відзначити, що все ж деякі поштові правила варто дотримуватися. Наша, і без того не особливо кваплива пошта, може не розібрати наші каракулі або відправити листівку НЕ адресату, а відправнику.

Ці правила нескладні і їх не багато. 1. Поштова марка / 8. 50 руб. / По території Росії, клеїться у верхньому правому куті. Але якщо Ви наклеїте марку в центрі, листівка теж дійде. 2. У нижньому правому куті розташовується адреса адресата в наступній послідовності:

Саме в такому порядку вказується адреса. Але, якщо Ви напишіть в іншому порядку-листівка дійде. але Ви ускладніть роботу поштовикам.

Всі інші вільні місця листівки, включаючи і основну сторону з зображенням / якщо там є місце /, Ви можете заповнювати необхідним Вам текстом, малюнками, наклейками, печатками і т. д. Якщо Ви хочете бути оригінальним, придумайте щось своє, над чим б Ваш адресат посміявся, порадів, задумався і т. д., залежно від Ваших цілей. Пам’ятайте, що іноді малюнок може сказати більше тексту. І якщо Ви добре малюєте, то Ваше завдання дуже сильно спрощується. А от якщо малювання не Ваша стихія, дозволю Вам дати декілька порад:

1. Згадайте або поміркуйте, чим цікавиться Ваш адресат / наклейте красиву марку, якщо він любить марки. Приклейте тролейбусний квиток з його рідного міста чи фотографію його колишнього місця роботи і т. д., / 2. Використовуйте всі наявні у Вас трафарети, штампи для поліпшення візуального сприйняття. 3. Крім основного тексту, напишіть фразу мудреця, анекдот, якщо адресат цим цікавиться. 4. Міняйте кольору ручок, пишіть в різних напрямках, робіть листівку відмінною від звичайних. 5. Пам’ятайте, що навіть така проста річ як напис у рядку адресата: доставить алресату набагато більшу радість, ніж просто напис:

Ось кілька листівок, оформлених мною як приклад, для «збудження» Вашої фантазії: Надсилайте свої варіанти, ми з задоволенням їх розмістимо.

Як оформити листівку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!