Як перевірити кишечник?

Як перевірити кишечник?

Найчастіше пацієнт переносить процедуру досить добре, дуже рідко можуть виникнути неприємні відчуття. Під час колоноскопії необхідно слідувати інструкціям лікаря та медичної сестри, так як це досить трудомісткий процес. Якщо ви звернетеся до грамотного фахівця, він зробить все можливе, щоб звести неприємні відчуття до мінімуму, навіть якщо виникне певний дискомфорт.

Багато в чому це залежить від наявності сучасного обладнання. Необхідно виключити ризик інфікування під час колоноскопії, для цього обов’язково дотримуватися стандарти дезінфекції. Фахівці радять прийняти перед процедурою будь спазмолітик, щоб розслабити м’язи кишкової стінки, завдяки цьому також зменшується дискомфорт.

Також зменшити больові відчуття можна за допомогою знеболюючого і седативного уколу. Щоб перевірити кишечник, буде потрібно десять п’ятнадцять хвилин. Процедуру проводять в спеціальному кабінеті. Пацієнт повинен зняти одяг нижче пояса.

Можна попросити у лікаря одноразова білизна, яке призначене саме для таких випадків. Саме дослідження проводиться наступним чином.

У просвіт кишки через анус вводять колоноскоп, поступово просуваючи вперед. Щоб розправити просвіт кишкової трубки, потрібно помірна подача повітря. Пацієнти при цьому можуть відчувати таке ж відчуття, як при здутті живота.

Коли процедура буде закінчена, повітря аспирируется. Під час процедури лікар може попросити пацієнта повернутися на лівий, правий бік або на спину. Після проведення колоноскопії не потрібно дотримуватися особливої дієти.

Не виключено здуття живота, яке пройде дуже скоро, після виходу газів.

Як перевірити кишечник?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!