Як перевірити зір?

Як перевірити зір?

Безкоштовно, без СМС За допомогою наведених нижче тестів Ви можете оцінити свій зір. 1. Безкоштовна перевірка зору онлайн повинна проводитися в хорошому самопочутті (прийом медикаментів, алкоголю, втома або сонливість можуть вплинути на результати тестування).

2. Освітлення в кімнаті, де проводиться онлайн перевірка зору повинно бути достатнім і рівномірним. У Ваші очі не повинні бути спрямовані джерела світла. 3. Під час перевірки зору не жмурьтесь, тримайте голову рівно.

Бажано, що б очі і монітор були на одному рівні. 4. Зір перевіряється поперемінно одним і іншим оком.

При цьому очей потрібно закривати непрозорим листком паперу або долонею, а не закривати його чи, тим більше, заплющує. Обидва очі повинні бути відкриті в час, коли проводиться перевірка зору онлайн.

5. Відстань від сидить до монітора повинна бути рівно 1 метр. 6. Виберете картинку, залежно від розміру і дозволу екрану монітора.

7. Перевірте зір і оцініть результати (внизу сторінки). 8. При встановленні, що зір знижений, зверніться до лікаря-офтальмолога. Оцінка результатів безкоштовної онлайн перевірки зору У нормі людина повинна бачити нижню сходинку, що відповідає 100% зору (одиниця в лівому стовпчику). Якщо ж Ви бачите друга знизу рядок, це означає, що зір у вас 90% (0.

9 в лівому стовпчику) і так далі. Якщо Бачите тільки верхню Сточки, значить зір у Вас 10% від норми (тобто 0. 1). Куди звернутися при зниженні зору? Прогнози по відновленню зору залежать від своєчасної діагностики та адекватного лікування. Якщо Ви помітили погіршення, рекомендуємо Вам звернутися в «» — медичний заклад, в якому є найсучасніше обладнання і висококласні фахівці для того, щоб допомогти Вам відновити втрачений зір.

Крім того, пропонуємо пройти і інші безкоштовні онлайн тести з перевірки зору: (на, цветослабость) (визначає «вікову» або (Перевірка центрального зору, виявляє наявність.

Як перевірити зір?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!