Як пережити смерть чоловіка?

Як пережити смерть чоловіка?

Так дійсно з кждим днем втрата відчувається все більше, як ніби надія, що це кашмарний сон йде і залишається страшна правда, що його немає і ніколи не буде більше. Я прокидаюся з жахливим почуттям туги і болю, що його немає поруч як зазвичай, а тільки порожнеча. Весь час хочеться вити від безвиході. Весь мій світ зруйнувався з ним.

Немає більше коханого, який обожнював мене і якого я любила більше життя, немає батька моєї дитини, яким він дуже пишався, немає роботи, фірму довелося закрити. Ні моєї мети і мрії, яку ми виношували з ним. Нічого немає.

Є син треба жити для нього, що я і роблю. Нестерпно те, що він ніколи не хворів і раптом інфаркт і немає його, він помер як жив, з телефоном в руці, розмовляв з одним і раптом замовк і впав. Він обожнював свою роботу, нас, життя. Чому зараз коли він був сповнений сил і надій.

Кажуть людина йде коли виконує свою місію, а він ще про стільки мріяв. Він ще стільки не зробив. Я скоро повинна повернутися на батьківщину і не зможу приїжджати на його могилу, я навіть не зможу бути похованою поруч з ним. Мій рідний лежатиме зі своїми батьками, які пережили його.

Біль залишиться зі мною.

Як пережити смерть чоловіка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!