Як підключити Андроїд (Android) до комп’ютера?

Як підключити Андроїд (Android) до комп'ютера?

Погодьтеся, далеко не завжди є доступ до Інтернету зі смартфона або планшета під управлінням Android, але вийти в Мережу саме з мобільного пристрою потрібно. Тоді на допомогу приходить ваш персональний комп’ютер, який вже точно підключений до Інтернету. Саме з нього ми і будемо роздавати підключення до Мережі. Для початку завантажуємо Android SDK з офіційного сайту за. Це необов’язково, але вкрай бажано.

Також вам потрібні root права на вашому девайсі. Після скачки додатки йдемо до Мережі та Інтернет на вашому комп’ютері, далі в Центр мережі і загального доступу та Управління мережевими підключеннями. У новому вікні, виберіть підключення до Мережі, натисніть на ньому правою кнопкою мишки і зайдіть у властивості підключення. Після цього відкрийте вкладку Загальний доступ і відзначте галочкою потрібний пункт Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера.

Після виконаних дій беремо наш Андроїд смартфон або планшет в руки, відкриваємо Налаштування, відкриваємо пункт Для розробників і ставимо галочку навпроти Налагодження по USB. Підключаємо планшет до ПК через USB. Тепер завантажуємо на комп’ютер.

Розпаковуємо його і знаходимо всередині програму AndroidTool. exe запускаємо її. Отже, натискаємо на кнопку Refresh (дивіться фотографію вище), тоді активується пошук підключених гаджетів. Після завершення пошуку в поле Select a device ви знайдете ваш пристрій. У списку Select DNS to use виберіть другий зверху DNS адресу та натисніть кнопку Connect.

На цьому все, після цього ви побачите напис Connection Done і тоді ваш ПК зможе роздавати підключення до інтернету по USB на смартфон або планшет під управлінням Андроїд. Як підключити смартфон, планшет до Інтернету через ПК з USB, 5. 0.

Як підключити Андроїд (Android) до комп’ютера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!