Як підключити інтернет до комп’ютера?

Як підключити інтернет до комп'ютера?

Як підключити інтернет на комп’ютері з телефону Nokia використовуючи його як модем. Давайте подивимося як підключити на комп’ютері інтернет з телефон Nokia використовуючи телефон як модем. з нього і будемо здійснювати інтернет з’єднання використовуючи телефон як модем. Якщо у вас на комп’ютері встановлена дана програма то ми можемо розпочати підключення але якщо у вас нету даної програми то треба його встановити зазвичай диск з програмою буває в комплекті при купівлі мобільного телефону якщо нету то можна попросити у друзів або ж завантажити програму безкоштовно з офіційного сайту за посиланням.

Якщо ви не знаєте, як встановлювати на свій комп’ютер дивіться за цим посиланням. 1) Перший крок підключення інтернету на комп’ютері через модем телефону, відкриваємо встановлену програму клікнувши по ярлику програми. Відкриється вікно програми, де ми вибираємо ту модель, з якого хочемо підключитися до інтернету, це якщо у вас підключено відразу кілька мобільників і вибираємо іконку підключення дивіться на прикріплене зображення. 2) Крок другий в новому вікні програми починається автоматичне підключення до інтернету використовуючи підключений телефон Nokia як модем.

Установка з’єднання до інтернету з телефону починається автоматично через 10 секунд, якщо не хочете чекати можете клікнути на кнопку з’єднання інтернету внизу віконця посередині. Зазвичай комп’ютер сам визначає мережу оператора і буде з’єднуватись автоматично і не вимагає додаткових налаштувань. 3) Якщо все ж програма не змогла самостійно визначити мережу телефонного оператора, то потрібно самому налаштувати мережу для підключення до інтернету, для цього натискаємо на кнопку налаштування, який позначений ключем як показано на зображенні вище. У новому вікні вибираємо модель підключеного телефону і підтверджуємо кнопкою зі стрілкою як показано на прикріпленій картинці. 4) Вибераем свого стільникового оператора з якого встановлюємо інтернет з’єднання.

На даному прикладі це MTS Russian Federation а ви вибираєте свого оператора мережі. Далі підтверджуємо кнопкою галочкою і автоматично починається інтернет з’єднання на вашому комп’ютері. 8) Всі після успішного з’єднання з інтернетом на комп’ютері в панелі завдань видасть повідомлення, що модем телефону зараз підключений там же можна подивитися поточну швидкість інтернету клікнувши на значок. Ось так зазвичай підключається інтернет з телефону або смартфона Нокіа, використовуючи його як модем. Швидкість передачі даних залежить від вашого стільникового оператора в різних місцях буває по різному, можна спробувати і інші оператори для підключення інтернету до комп’ютера і вибрати більш швидкий інтернет.

Ще слабка швидкість інтернету може бути і від того як налаштований ваш телефон або смартфон краще вибрати в налаштуваннях мережі телефону подвійний режим 3G і GSM. Зараз у мене швидкість підключення з телефону до інтернету 3. 5G на такій швидкості вже можна дивитися фільми середньої якості, але більш високу якість вже як хочеться не подивишся, хоча швидкість інтернету з телефону з кожним роком зростає, так що я думаю можна буде дивитися відео і високої якості.

Відгуки та питання з проблемами з’єднання з інтернетом можна буде додавати нижче, сподіваюся, вам допомогла ця стаття. Удачи!.

Як підключити інтернет до комп’ютера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!