Як підключити роутер до телевізора?

Як підключити роутер до телевізора?

Дуже часто люди, що купили собі новий телевізор, стикаються з такою проблемою при спробі налаштувати на ньому інтернет він не бачить роутер, або бачить, але не підключається до wi-fi. Причин цьому може бути досить багато, тому перераховувати їх все не має сенсу. З цієї причини ми розглянемо найбільш поширені з них. Для початку необхідно визначити, чи бачить ваш телевізор безпосередньо будь wi-fi пристрій (наприклад, смартфон), на якому встановлено програмне забезпечення.

Це дасть вам можливість визначити чи працює взагалі wi-fi у вашому телевізорі. На телевізорі не включене автоматичне виявлення мереж.

Для того щоб телевізор побачив роутер, необхідно включити дану функцію в меню. Після цього телевізор почне шукати доступні роутери в автоматичному режимі. Телевізор не бачить роутер навіть при включеному виявленні мереж. Можливо, причина цього криється в самому роутері.

Спробуйте правильно налаштувати роутер, звернувшись до свого інтернет провайдера. Роутер працює нормально, інтернет на інших пристроях є, але телевізор все одно його не бачить.

У даному випадку проблему варто почати шукати в самому телевізорі. Для цього відключіть на роутері DHC на час. На самому телевізорі є налаштування мережі, які необхідно вказати відповідно до параметрів роутера. Наприклад, якщо адреса шлюзу у роутера стандартний 192. 168.

1. 1, то тоді на телевізорі вказуємо наступні параметри: I адресу 192. 168. 1. 2 Маска підмережі 255. 255.

255. 0 Шлюз 192. 168.

1. 1 У більшості випадків з даними настройками телевізори починають бачити роутер і підключаються до інтернету через wi-fi. Можливо, ваша модель телевізора не підтримує підключення до мережі через wi-fi.

У даному випадку вирішити проблему можна, додатково купивши спеціальний wi-fi адаптер. Зверніть увагу, що адаптерів досить багато, і не кожен з них зможе підійти до вашої конкретної моделі телевізора. Тому перед придбанням проконсультуйтеся з фахівцем.

Якщо ви тільки що настроїли бездротове з’єднання, але телевізор і раніше не бачить роутер, спробуйте перезавантажити роутер і вимкнути і включити телевізор. Це в деяких випадках допомагає пристроям побачити один одного. Все налаштовано правильно на телевізорі, на роутері є інтернет, але телевізор його не бачить.

У даному випадку варто почати шукати проблему в самому роутері. Справа в тому, що налаштувань мережі в телевізорі досить мало, а от в роутері їх предостатньо. Зверніться до свого провайдера і уточніть, що саме необхідно змінити в настройках роутера. Якщо ви спробували все перераховане вище, і нічого не допомогло, то ми рекомендуємо вам звернутися в ТВ Сервіс Центр до фахівців з. Тільки вони зможуть точно визначити, що ж є справжньою причиною того, що ваш телевізор не бачить роутер і не підключається до wi-fi.

Своєчасне звернення до наших майстрів дозволить вам уникнути багатьох проблем надалі, оскільки самостійна зміна деяких налаштувань телевізора може і зовсім привести до його поломки. До того ж, звертатися до телемайстром дуже зручно, оскільки вам не доведеться нікуди везти свій телевізор, і досвідчені фахівці проведуть повну діагностику і усунуть всі неполадки прямо у вас вдома.

Як підключити роутер до телевізора?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!