Як підключити визначник номера?

Як підключити визначник номера?

Визначник номера надає Вам можливість під час вхідного виклику візуально спостерігати номер абонента за умови, що у абонента, що телефонує відключена функція заборони визначення номера. Номер висвічується на дисплеї телефону до моменту встановлення з’єднання.

Після встановлення з’єднання номер абонента, що викликається записується в пам’ять телефону меню Отримані дзвінки. У тому випадку, якщо з’єднання не було встановлено, Ви можете передзвонити на номер абонента пізніше.

Даний номер записується в пам’ять телефону меню Пропущені дзвінки. У тому випадку, якщо з’єднання було встановлено, Ви можете передзвонити на номер абонента повторно. Даний номер записується в пам’ять телефону меню

Отримані дзвінки. Визначення номера можливо тільки в зоні дії Скай Лінк (в Москві і Московській області). За користування послугою стягується абонентська плата, згідно Вашого тарифного плану. Визначення номера гарантується тільки для дзвінків, зроблених всередині мережі Скай Линк.

Послуга Визначник номера підключається за заявкою абонента, і за її використання справляється разова плата, згідно з Вашим.

Як підключити визначник номера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!