Як підключити Wi-Fi на ноутбуці?

Як підключити Wi-Fi на ноутбуці?

Якщо обладнаний модулем для підключення до бездротової мережі Wi-Fi, ви можете побачити і випробувати переваги цієї технології прямо сьогодні. Не знаєте, як налаштувати wi-fi? Перегляньте навчальне відео!

WiFi це технологія бездротового зв’язку, яка дозволяє підключати ноутбук до мережі за допомогою вбудованого радіопередавача на відстані до 30-50 метрів від точки доступу (джерела). Іншими словами, WiFi призначений для простоти підключення до мережі Інтернет, без клопоту і проводів. Як дізнатися, чи є вбудований адаптер WiFi у вашому ноутбуці

Найпростіший спосіб якщо на корпусі вашого ноутбука під клавіатурою є наклейка, де перераховані основні характеристики. Якщо на наклейці серед інших характеристик вказано Wi-Fi, або Wireless 802. 11 швидше за все потрібний адаптер в ноутбуці присутній. Головне, щоб біля цього напису не стояла зірочка (*), що говорить про те, що пристрій встановлюється опціонально, тобто його може і не бути зовсім. Коли ноутбук включений, і в треї (правий нижній кут робочого столу) є такий значок: якщо модуль WiFi активний, над значком може виводитися повідомлення: В радіусі дії доступні бездротові мережі.

Малюнок характерний для операційної системи Windows XP. На інших версія Windows значок відрізняється. Якщо в Диспетчері пристроїв Windows в розділі Мережеві плати присутній пристрій, в назві якого згадується WiFi, Wirelles або 802. 11 значить ваш ноутбук обладнаний всім необхідним для підключення до мережі WiFi.

Що робити, якщо вбудованого модуля в ноутбуці немає, а користуватися зручним бездротовим інтернетом дуже хочеться? Є 2 шляхи вирішення:

Перший. Купити USB-адаптер WiFi і підключити його до ноутбука. Недолік цього рішення стирчить з USB роз’єму модуль, розміром з флешку.

Вартість такого адаптера в середньому 500 1500 руб. Другий. Встановити внутрішній модуль WiFi в ваш ноутбук в сервісному центрі. Вартість цієї процедури в сервісному центрі CREDLE 1200 руб.

Які в цьому рішенні можуть бути особливості? Якщо у вашому ноутбуці немає вбудованої антени для WiFi, вартість установки й час роботи можуть збільшитися. Переконуємося, що WiFi модуль включений натискаємо кнопку включення WiFi або пересуваємо повзунок в положення ON. Також переконуємося, що для нього встановлений драйвер (немає жовтого знака питання навпроти пристрою в диспетчері пристроїв Windows). Якщо встановлена утиліта управління WiFi (наприклад Intel або Atheros) шукаємо в її настройках Використовувати Windows для налаштування мережі і вибираємо цю опцію.

Якщо ви знаходитесь в радіусі дії бездротових мереж, то в правому нижньому кутку з’явиться спливаюче повідомлення, що оповіщає про це. Клікнувши за повідомленням, відкриється таке вікно. Якщо спливаючого повідомлення немає шукаємо значок бездротового підключення в треї (перша картинка цієї статті) і двічі клацаємо по ньому. Вибираємо назву потрібної вам мережі і натискаємо Підключитися.

Якщо мережа позначена замком (Безпечна бездротова мережа), значить необхідно ввести пароль для підключення. Коли підключення проходить успішно, значок бездротової мережі в правому нижньому кутку загоряється синім кольором (для Windows XP), а спливаюче повідомлення оповіщає про швидкість підключення і рівні сигналу. Якщо ви хочете організувати безпровідний інтернет у себе вдома, вам потрібно купити і налаштувати маршрутизатор бездротової мережі. Також можете поцікавитися про наявність послуги бездротового інтернету у провайдерів інтернет вашого району. У цьому випадку необхідність покупки маршрутизатора відпадає.

Є питання? Пишіть нам на support @ credle. ру або телефонуйте (812) 719-82-55.

Обов’язково відповімо!.

Як підключити Wi-Fi на ноутбуці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!