Як підписати валентинку?

Як підписати валентинку?

Валентинка це не просто красива листівка, це визнання в любові. Найголовніше теплі слова всередині, які будуть перечитують тисячі разів, а значить, поставтеся до підписання валентинки з усією серйозністю. Якщо любов не божевілля це не любов. Я без розуму від любові до тебе.

Кожен день я закохуюся в тебе знову і знову. Кожен день я люблю тебе більше, ніж вчора і менше, ніж завтра. Одного серця не достатньо, щоб вмістити всю мою любов до тебе. Я багато разів закохувався. Кожен з яких у тебе.

Любов до тебе відкриває вікна і двері в мені, яких раніше навіть не існувало. Твої очі замінюють мені сонце вночі, і зірки днем.

Коли ти шепочеш мені щось на вушко, це чує моє серце. Коли ти мене цілуєш, моя душа цілує тебе у відповідь. Якби кожен раз, коли я про тебе думаю, виростала троянда світ би перетворився на сад. Любов насолода для людей, чудо для мудреців, і загадка для богів.

У моїй душі живуть усі твої поцілунки, моя пам’ять пам’ятає кожен дотик твоїх рук, а в моєму серці вічно звучить відлуння твого голосу.

Як підписати валентинку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!