Як підтягнути груди?

Як підтягнути груди?

Як підтягнути груди після пологів цікавляться безліч жінок після пологів і вигодовування дитини, адже тоді обвисає груди і приймає непривабливу форму. Щоб повернути колишню форму потрібно щодня тренувати на м’язи грудей. У разі, якщо у вас слабкі руки і ви не можете на даний момент виконувати достатнє число повторень, то не поспішайте засмучуватися, оскільки всі вправи сприяють ще й зміцненню м’язів на руках. Про те, як за допомогою вправ підтягти груди після пологів і повернути грудей красиву форму ми вам розповімо в даній статті. Перша вправа.

Слід встати прямо, долоні скласти перед собою, лікті повинні бути спрямовані в сторони. На видиху потрібно натиснути долонями один на одного і тримати напругу на протязі 5 10 секунд. На вдиху потрібно розслабиться.

Необхідно зробити 10 20 повторень цієї вправи щоб підтягти груди після пологів. Друга вправа.

Спочатку вам потрібно взяти гантелі вагою 0, 5 — 5 кілограм. Потрібно стати прямо, руки повинні бути зігнуті в ліктях, долоні з гантелями притисніть до боків. На вдиху слід розгорнути верхню частину тіла вліво, а праву руку витягнути перед собою, при цьому вона повинна бути на рівні трохи нижче плечей. На видиху прийміть вихідне положення. Наступного вдих корпус потрібно розгорнути вправо, а ліву руку винесіть вперед, на видиху поверніться в початкове положення.

Щоб підтягнути груди після пологів, необхідно зробити 20 повторень цієї вправи в кожну сторону. Третя вправа. Треба встати прямо, ноги повинні бути на ширині плечей, руки з гантелями слід опустити вздовж тіла. На вдиху потрібно підняти руки перед собою, і тримати їх на рівні трохи нижче плечей в зафіксованому положенні протягом хвилини-півтори.

На видиху слід повернуться в початкове положення. Необхідно зробити 5 — 10 повторень цієї вправи щоб підтягти груди після пологів.

Четверта вправа. Для того щоб підтягнути груди після пологів, слід встати прямо, руки з гантелями повинні бути опущені вздовж тіла. На вдиху потрібно підняти руки в сторони, при цьому вони повинні бути паралельні підлозі.

У даному положенні потрібно затриматися на хвилину півтори. На видиху руки слід опустити вздовж тіла. Якщо хочете підтягти груди після пологів, необхідно зробити 5 10 повторень цієї вправи. П’ята вправа.

Слід лягти на підлогу, долоні потрібно розташувати під плечима, носочки ніг повинні упиратися в підлогу. На вдиху слід підняти тіло над підлогою, приймаючи позу планки. У даному положенні потрібно затриматися на хвилину-півтори. На видиху потрібно прийняти вихідне положення. Також відзначимо, що якщо хочете підтягти груди після пологів і відновити тонус грудних м’язів добре було б зайнятися плаванням, тенісом, виконувати вправи на віджимання і т. д. Крім того може добре допомогти косметологічний догляд, він поліпшить стан шкіри грудей і прискорить отримання бажаного результату .

Після душу фахівці настійно радять застосовувати зміцнюючий крем, який зробить шкіру ніжною і злегка підніме молочні залози. еніі потрібно затриматися на хвилину півтори. На видиху руки слід опустити вздовж тіла. Якщо хочете підтягти груди після пологів, необхідно зробити 5 10 повторень цієї вправи. П’ята вправа.

Слід лягти на підлогу, долоні потрібно розташувати під плечима, носочки ніг повинні упиратися в підлогу. На вдиху слід підняти тіло над підлогою, приймаючи позу планки. У даному положенні потрібно затриматися на хвилину-півтори.

На видиху потрібно прийняти вихідне положення. Також відзначимо, що якщо хочете підтягти груди після пологів і відновити тонус грудних м’язів добре було б зайнятися плаванням, тенісом, виконувати вправи на віджимання і т. д. Крім того може добре допомогти косметологічний догляд, він поліпшить стан шкіри грудей і прискорить отримання бажаного результату . Після душу фахівці настійно радять застосовувати зміцнюючий крем, який зробить шкіру ніжною і злегка підніме молочні залози.

Теги.

Як підтягнути груди?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!