Як підвищити прогестерон?

Як підвищити прогестерон?

Можливо причиною, чому вам не вдається завагітніти, може бути нестача прогестерону. Цю проблему можна запідозрити, якщо раніше у жінки були міоми, полікістоз, є хронічний ендометріоз або аденоміоз. Рівень прогестерону повинен підвищуватися після овуляції, готуючи організм до настання вагітності, готуючи слизову матки до імплантації заплідненої яйцеклітини. Зростає рівень прогестерону і протягом вагітності.

Прогестерон вкрай важливий для жінки, особливо в період вагітності. При нестачі цього гормону підвищується ризик невиношування вагітності, а також розвитку різних онкологічних захворювань і остеопорозу. Якщо у жінки не відбувається овуляція, прогестерон не синтезується. На жаль, такі ановуляціонние цикли нерідко зустрічаються у сучасних жінок.

Що ж робити? Як вплинути на ситуацію? Зазвичай для корекції гормонального фону лікарі призначають лікарські препарати типу Дюфастона Чи Утрожестана.

Їх потрібно приймати строго за схемами і з обережністю ставитися до припинення їх прийому. ДИВІТЬСЯ: Але якщо не хочете діяти такими радикальними способами, можна звернутися до засобів народної медицини і дізнатися, як підвищити прогестерон у жінок народними засобами.

У природі існують деякі трави, які багаті прогестагенамі і речовинами, перетворюється в організмі у прогестерон. Трави для підвищення прогестерону: Прогестерон міститься в таких в травах, як манжета звичайна, Вітекс священний, перстач гусячий, листя малини, простріл луговий.

Всі ці трави діють на гіпофіз і стимулюють вироблення лютеїнізуючого гормону. Він же, в свою чергу, стимулює вироблення прогестерону плацентою або жовтим тілом.

Але мало лише знати, в яких травах міститься прогестерон. Потрібно знати правила і способи їх прийому. Так, приймати настої найкраще в період з 15 по 25 день циклу. Це нормалізує місячну функцію, полегшує передменструальний синдром і сприяє настанню вагітності.

Крім того, прийом цих трав допомагає в боротьбі зі зниженням щільності кісткової тканини і знижує ризик розвитку остеопорозу. Особливо корисно пити їх жінкам предклімактіческого віку, оскільки вони схильні до ризику розвитку онкологічних захворювань, остеопорозу, міоми і аденоміозу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ.

Як підвищити прогестерон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!