Як пишеться «краще»?

Як пишеться 'краще'?

Подорожували на машині, тому вибирали готель не в центрі міста через нестачу паркувальних місць. Готель дійсно розташовується в нечисленному районі, що прилягає, по-моєму, до промзоні, але з номера відкривався вид на стару і нову Прагу, в 3-х хвилинах ходьби зупинка трамвая, в 5-ти метро, в принципі, до центру, дійсно недалеко , на трамваї хвилин 10-12. Замовляли покращений номер, він був просторий, з ванною, з усіма приладдям, включаючи тапочки і халат, але шампунь та лосьйон більше не додавали. Прибирали тільки ліжко, по-моєму. Жодного російського каналу немає, інтернет швидкий.

Персонал дуже привітний, проблем не було. Сніданок досить різноманітний, але за три дні що не змінюється їжа набридла. Але це особисто мої смакові пристрасті. Паркінг в готелі платний, при цьому місць там може і не бути, на вулиці теж стоянка платна і на прилеглих вулицях. У готелі є мексиканський ресторан, на мій погляд так собі, є там стоїть, якщо ліниво вечеряти в місті.

Страви, в принципі, непогано приготовані, але якось не надихнули, ціни-середні по місту. На поверхах на столику завжди були свіжі яблука, а вранці випічка і сік, можна було брати.

Загалом, готель коштує своїх грошей, але я б не хотіла ще раз тут зупинятися. Хоча при виїзді дали карту лояльності: протягом року проживання буде зі знижкою.

Як пишеться «краще»?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!