Як плести коси самій собі?

Як плести коси самій собі?

Усім дівчатам і жінкам завжди хочеться добре виглядати і при цьому бути різною кожен день. Допоможе Вам в цьому такий варіант плетіння як французька коса. Саме цю кіску можливо кожен раз самому заплітати по різному, в різних напрямках і варіаціях. Французька коса самій собі це досить унікальний варіант, який можна заплести по різному і для різних випадків.

Французька коса самій собі складно це? Якщо одна жінка вже зробила собі таку косу, значить це можна повторити! так думають багато володарки довгого волосся, але побоюються складності процесу. Не можна стверджувати, що французька коса самій собі виходить з першого разу у кожної жінки, але це точно не дуже складне завдання. А результат вартий того, щоб навчитися спритно заплітати таку модну нині класичну французьку косу.

Або дві. Або по діагоналі! Варіантів безліч.

Як же навчитися плетінню французької коси самій собі? Насамперед варто знайти терплячу подругу і гарненько освоїти плетіння французької коси на її голові. Перед початком цієї захоплюючої процедури зі своєю головою, раджу зробити наступне: винести з кімнати дзеркала точно не допоможуть, а заплутають і змусять нервувати. Це перевірений факт!

Тренінг на подрузі привів до розуміння того, що французька коса починається з відділення невеликої частини волосся, які треба розділити на три приблизно рівні частини. Це вміє кожна дівчинка з самого раннього дитинства. Тепер, наприклад, ліву пасмо накладаємо зверху на середню. Після цього ліва пасмо стає середньою, а середня виявляється зліва.

Саме тут дуже важливо зрозуміти одну річ. Як тільки ви це освоїте, вам не складе більше ніколи ніякої праці плетіння французької коси самій собі! Ви повинні одночасно працювати тільки з тими двома пасмами, які знаходяться зверху. Третя (сама нижня) досить зафіксована цими двома просто тому, що вони зверху, і вона не потребує того, щоб ви шукали можливість її втримати. Уф!

Найскладніше рух ми освоїли. Ось зараз все вийде!

Тепер переміщаємо праву пасмо волосся на місце між двома іншими і додаємо до неї першого додаткову частинку волосся. Беремо їх тонкою гребінцем праворуч же. Ту ж процедуру виконуємо зліва.

І знову праворуч Коли все волосся вплетені в чудову зачіску, закінчуємо її так, як побажаємо. Можна зафіксувати залишився хвіст гумкою або доплестися косу до самого кінця як забажаєте.

Дуже незвично і оригінально виглядає mix з двох видів кіс, тому закінчити плетіння можна звичайною кіскою або риб’ячим хвостом. Експериментуйте!

Тепер ви знаєте, як заплести французьку косу самій, без сторонньої допомоги. Ця зачіска дуже модні і хороша у всіх випадках.

Як плести коси самій собі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!