Як почати заробляти?

Як почати заробляти?

З мого досвіду не виходить заробляти гроші заради грошей. Гроші завжди виходить, тільки якщо ти знаєш для чого вони тобі потрібні.

Багато книг написано про мрію, про те, як треба ставити цілі, у багатьох МЛМ-компаніях говорять про мрію, про колажі і так далі. Але чомусь колажі не працюють, мрія не мотивує, цілі не реалізуються, бізнес не йде. Давайте спробуємо розібратися з цим питанням.

Для початку розділимо поняття мрія і мета. У російської людини завжди запутка з цими двома поняттями. Згідно Вікіпедії: Мрія це заповітне бажання, виконання якого обіцяє щастя, тоді як

Мета це ідеальний або реальний предмет свідомого чи несвідомого прагнення суб’єкта; фінальний результат, на який навмисно спрямований процес. Отже, що ми хочемо: будинки, квартири, машини, одяг, відпустку і т.д. усе це більше відноситься до, ніж мрії.

Це реальні предмети свідомого прагнення суб’єкта. Тому, якщо до своїх бажань ставитися як до цілям, все стає зрозуміліше і якось простіше.

Мрія це щось величезне і малодостіжімое, а для цілком можна скласти план дій. На користь цілей також говорить те, що в російській мові якось не виходить сказати слово мрія у множині. А ось багато цілей без проблем.

Добре, з цим ми визначилися. Тепер наступне питання: а як же все-таки визначити свої цілі? Що ж ми все-таки хочемо?

У відповідь на це питання я часто чую типові відповіді. Хочу будинок 500 кв. м. і прислугу в ньому, хочу з’їздити туди-то, купити це і так далі. І ці типові відповіді не працюють. Ще я бачив багато колажів, які також не працюють.

Якщо хто не знає, то це коли на аркуші паперу наклеєно багато картинок з цілями цієї людини. І не працюють вони теж з причини того, що вони типові. Що значить типові?

Ці цілі насправді не потрібні людині. Він прочитав десь, або йому розповіли, що треба ставити цілі, що треба робити колаж. І людина зробила це, тому що треба.

Він не знає насправді, чого він хоче. Він набрав купу різних цілей, з різних причин. Деякі йому симпатичні, деякі тому, що це круто, інші йому порадили родичі або друзі. Але жодна з цих цілей його не мотивує, не запалює. Ось тут ми і підійшли до основного критерію вибору мети: вона повинна запалювати!

Очі повинні горіти, на місці не сидиться, треба бігти і вже щось робити для її! Повинен бути вогонь бажань. Від правильно обраної мети з’являється драйв, і ти готовий йти і працювати заради її реалізації! Непросто? А всім непросто!

І мені теж. Але весь час, скільки я себе пам’ятаю, реалізовувалися саме такі цілі. Я захотів купити будинок і в якості застави заплатив останні 100 тисяч рублів.

Але мені він був необхідний! Я загорівся! І за 2-3 місяці я виплатив за цей будинок 10 мільйонів рублів без всяких кредитів. Інший випадок: вирішив я в черговий раз поміняти машину і побачив на стоянці однорічний Ландкрузер за 1, 7 млн рублів. А грошей було тільки 600 тисяч.

Я загорівся, перевернув півміста, але я його купив через 2 дня, знову-таки без кредитів. В обох випадках підтиналися вдалі угоди, завдяки яким я ці гроші заробляв або продавав небудь непотрібне. Але мова зараз не про це. Мені було треба!

І не просто треба, а необхідно! І я готовий був для цього багато що зробити! Я горів бажанням!

А як реагує середній обиватель? Трохи гидливо: квартира?

Ну да, непогано було б поліпшити умови життя і переїхати, нарешті, з комуналки. І далі дивиться телевізор. Ми живемо нудно. У нас немає вогню бажань. Тільки завдяки таким цілям, які нас надихають, від яких з’являється драйв, відбуваються якісні.

Таку мету ще можна назвати абсолютною ідеєю. Але абсолютна вона тільки для тебе.

Іншої людини вона не мотивує. Для однієї людини може бути такою абсолютною ідеєю купити квартиру, а для іншого шубу дитині. Це індивідуально для кожного. І не треба шукати десяток таких ідей, знайди одну, але щоб запалило!

Коли реалізуєш знайдеш наступну. Для когось це може бути нематеріальна ідея: під сидячий зад грошей не підсунеш, наприклад. І ця людина встане і піде працювати. Ця ідея зрушить його з місця і змусить шарудіти.

А пізніше він знайде іншу. Така мета чи абсолютна ідея змінюється з часом.

Треба постійно перевіряти а рухає чи тебе твоя абсолютна ідея? Або пора шукати нову.

Як почати заробляти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!