Як почистити карбюратор?

Як почистити карбюратор?

Доброго дня, шановні автомобілісти! Хоча кількість автомобілів з інжектором, сьогодні займає левову частку ринку, ми не можемо забувати про карбюраторних авто. Машин з карбюраторною паливною системою чимало, і тому, питання про те, як і чим промити карбюратор самостійно, залишається актуальним. Якщо ви, звичайно, не зібралися на своєму авто.

А промивка карбюратора своїми руками допоможе вам відновити деякі технічні параметри карбюратора і певною мірою, знизити витрату палива. За умови, що прочистка карбюратора здійснюватиметься: систематично, з дотриманням технології чистки і з застосуванням очищувача карбюратора.

Хоча, народні умільці говорять про те, що не обов’язково потрібен фірмовий чудо очищувач карбюратора. У домашніх умовах не гірше діє і розчинник 645-652. Але, це справа вашого смаку при очищенні і промиванні карбюратора своїми руками.

Основні роботи по ТО карбюратора: чищення і промивання Як і будь-який механізм, агрегат або пристрій автомобіля, карбюратор вимагає проведення регламентного ТО. Завдяки своєчасному і систематичного ТО, заводські параметри і настройки карбюратора будуть довше виконувати свої функції. провести регулювання: холостого ходу, пускового пристрою і поплавкового механізму карбюратора. Обмовимося: очищення карбюратора в рамках систематичного ТО, може проходити і без демонтажу карбюратора. Як прочистити карбюратор своїми руками народно-водійський досвід Природно, у збірнику рад від народних умільців про те, як чистити карбюратор, завжди присутній в основі, інструкції виробника карбюратора з проведення ТО. У кожному разі, застосовуючи фірмовий засіб для промивки карбюратора, або бензин, гас і так далі, не забувайте про техніку пожежної безпеки.

Отже, чистка карбюратора, по порядку. Прочищення карбюратора зовнішня мийка та чистка сітчастого фільтра Зовнішня мийка здійснюється за допомогою кисті і будь-якого засобу для миття карбюраторів: дизпаливо або гас. Бензин застосовувати небажано.

Після зовнішньої мийки, карбюратор бажано продути стисненим повітрям. Як продути карбюратор?

Ідеальний варіант повітряний компресор, через брак можна скористатися автомобільним компресором. Перед початком мийки карбюратора не забудьте зняти воздухоочиститель, і стежте за тим, щоб у внутрішні порожнини карбюратора не потрапляла бруд.

Прочищення сітчастого фільтра карбюратора. Його засмічення явище досить рідкісне, проте, раз на 1-2 роки або після 50 тис. км. прочищення фільтра провести потрібно.

Тут все просто, головне не порушити саму сітку. Чистку сітчастого фільтра здійснюйте розчинником, промийте порожнину для фільтра, і встановіть фільтр назад, щільно затягнувши пробку. Прочищення карбюратора моєму нутрощі карбюратора З одним лише застереженням, щоб не повторюватися.

Застосовуючи рідини для промивання карбюратора, завжди пам’ятайте про те, що сильний розчинник може привести в непридатність неметалеві частини карбюратора (діафрагму або прокладки). Тому мийте їх окремо і тільки бензином. Для чищення камери поплавця: зняти повітряний фільтр, звільніть хомут паливного шланга, зніміть його.

Після зняття камери поплавця, до поплавця не торкайтеся, щоб не погнути або не пошкодити поплавок. Не опускайте кришку карбюратора поплавком вниз. Щоб уникнути забруднення камери поплавця волокнами від дрантя, чистку камери поплавця здійснюйте за допомогою гумової груші, висмоктуючи паливо з дна камери. При необхідності дно камери прочистите тонкої жорсткої пензликом, і повторіть операцію з гумовою грушею.

Головні паливні повітряні жиклери чистимо за допомогою стиснутого повітря. Якщо жиклер сильно засмічений, то для його прочищення застосовується тонка мідний дріт. Яку застосовувати рідину для промивання карбюратора З урахуванням величезного асортименту автохімії, чітких рекомендацій з цього приводу вам ніхто не дасть. З упевненістю можна сказати лише те, що фірмова рідина для чистки карбюратора, допомагає прибирати всі відкладення, що виникають в карбюраторі в процесі його експлуатації.

Застосовуючи будь-який з існуючих, очищувач карбюратора, відгуки на який ви знайдете в інтернеті, пам’ятайте про те, що попередньо, як б його не хвалили, досконально вивчіть інструкцію із застосування очищувача. Наприклад, Abro, очищувач карбюратора, згідно виробнику: видаляє нагар, важкорозчинні смоли.

Впливає на зниження токсичності відпрацьованих газів. А очищувач карбюратора Hi gear, зменшує витрату палива. Хоча, збільшення витрати палива адже не завжди криється в брудному карбюраторі. Виробник, як правило, рекомендує застосовувати очищувач карбюратора, при використанні неякісного бензину, кожні 5-7 тис. км. пробігу. У підсумку, резюмуємо: чищення і промивання карбюратора, при нормальному паливі необхідна 1-2 рази на рік, або при пробігу 20-50 тис.

км.

Як почистити карбюратор?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!