Як подзвонити в Абхазію?

Як подзвонити в Абхазію?

Дзвінки в м. Сухумі з Росії та України: Дзвінки в м. Сухумі з інших країн (СНД, Європа, США і т. д.): У режимі автоматичного зв’язку доступні телефони в Сухумі, що починаються на цифру «». Щоб зв’язатися з будь-яким населеним пунктом Абхазії, необхідно Зателефонувати на місцевий вузол міжміського зв’язку Вашого міста, попросити телефоністку з’єднати наприклад з м. Гагра, потім назвати номер телефону в м. Гагра (Піцунда, Афон, Гал і т. д. по всій Абхазії). Якщо Ви хочете зателефонувати в будь санаторій або іншу установу, але не знаєте номера телефону, можна запитати його у телефоністки міжміського зв’язку того міста, куди Ви телефонуєте.

Знання номера телефону зменшує час з’єднання з потрібною Вам організацією. Якщо ви хочете скористатися I телефонією, для дзвінків до Абхазії, потрібно спочатку зателефонувати за номером (Сухумський оператор), назвати місто і телефон і вас з’єднають.

15 липня 2003р. в Абхазії почала працювати стільниковий зв’язок. Реалізацією проекту будівництва власної стільникового зв’язку в Абхазії займається ЗАТ «АКВАФОН-GSM» («AQUA-FON GSM» (Абхазія).) Як повідомив агентству «Апснипресс» генеральний директор «Аква-фон» Алхас Аргун, апаратура завезена в республіку дозволяє охопити все міста та місцевості, що знаходяться вздовж узбережжя моря. Тимчасово будуть позбавлені можливості стільникового зв’язку міста Ткуарчал і Гал, а також населення в глибинних місцевостях республіки. Впевнено можна сказати, що протягом двох років стільниковим зв’язком буде охоплена вся Абхазія. Була створена служба SMS-повідомлень.

Ціна за таку послугу невисока, і зрозуміло, що зазвичай нею охоче користуються студенти та учні «. Система Роумінгу за стандартами GSM дозволить подзвонити в будь-яку точку земної кулі. Мережа «AQUA-FON GSM» працює в стандарті GSM-900 і складається з семи базових станцій і комутатора ємністю 10 000 номерів. Базові станції компанії встановлені в Сухумі, Гудауті, Гагрі, Піцунді, Очамчирі, а також у аеропорту Сухумі Бабушера.

Кількість базових станцій планується збільшити до 10, а для покриття всієї території Абхазії, враховуючи складний рельєф місцевості, знадобиться близько 17 базових станцій. Роумінгова угоду з компанією ЗАТ «АКВАФОН-GSM» укладено Північно-західним філією ВАТ «Мегафон» в липні 2003 р. в інтересах усіх операторів мережі «Мегафон». Число відпочиваючих в Абхазії жителів Росії зростає рік від року, тому наявність роумінгу в цьому регіоні особливо важливо для абонентів. ЗАТ «АкваФон-GSM» оголосила про новорічні знижки на підключення.

Тепер ціна підключення становить 35 доларів США (без урахування ПДВ), з них 20 доларів перераховуються на рахунок абонента. Новорічна акція триватиме до 15 січня. У перспективі очікується введення нових тарифних планів. Республіка Абхазія, м. Сухумі, вул. Гоголя, д. 19 тел. (10995122) 2-25-80, 7-32-49, 7-32-50, 7-32-51

Роумінг для абонентів компанії «Мегафон» Північно-західний філія ВАТ «Мегафон» 11. 07. 2003р. відкрив роумінг з оператором стандарту GSM 900 ВАТ «AQUA-FON GSM» (Абхазія). Роумінг в містах: Сухум, Гудаута, Гагра, Новий Афон, Очамчира, Піцунда і Бабушера (аеропорт м. Сухумі).

Назва мережі на дисплеї мобільного телефону «Aquafon-GSM» або «GEO67», залежно від моделі телефону. У зв’язку з розширенням зони обслуговування мережі Мегафон, з 14 липня 2003 абонентам мережі «Бі Лайн GSM» доступний роумінг в Республіці Абхазія в наступних населених пунктах:

Сухум, Гудаута, Гагра, Новий Афон, Очамчира, Піцунда і Бабушера (аеропорт м. Сухумі). З 15 липня 2003 абонентам мережі «МТС» доступний роумінг в Республіці Абхазія. Роумінг в містах: Сухум, Гудаута, Гагра, Новий Афон, Очамчира, Піцунда і Бабушера (аеропорт м. Сухумі). Назва мережі на дисплеї мобільного телефону «GEO67»

1. За допомогою мобільного Інтернету як з окремих стільникових телефонів підтримують WA або GR S, так і під взаімоствязі з ноутбуками використовуючи GSM мережі таких операторів як «Кубань-GSM» і «Мегафон-Кавказ». 2. Традиційним способом доступ в Інтернет можна потрапити в містах Сухумі і Гагра. У Сухумі вихід в Інтернет можна осущетвіть з Інтернет-кафе на розі Проспекту Миру та вулиці Сахарова (там же знаходиться телефонний переговорний пункт) телекомунікаційної компанії «А-Телеком» або ж стати їх клієнтами. Cо вартістю послуг Ви можете ознайомитись на сайті «А-Телеком».

У місті Гагра вихід в Інтернет можна здійснити в одній з будівель санаторію «НАРТ» або стати клієнтами компанії «Гагрателеком».

Як подзвонити в Абхазію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!