Як подзвонити в Петербург?

Як подзвонити в Петербург?

Міжнародні дзвінки на стільникові телефони в Росії принципово не відрізняються від дзвінків на звичайні домашні або робочі номера. Є помітна відмінність в тому, що тарифи для дзвінків на мобільні телефони трохи вище звичайних. Проте, з картками від Russia Call Ви зможете заощадити на дзвінках і на стільникові російські номери. Нагадаємо, що мобільні номери в Росії відрізняються від, наприклад, американських тим, що не використовують код міста, а федеральний код, приписаний для стільникових компаній. відповідну Вам телефонну картку для дзвінків на мобільний номер у Росії.

Подивіться для дзвінків на стільникові російські номери. Купуйте телефонну картку і дотримуйтесь інструкцій.

Інструкції будуть відіслані Вам по e-mail і так само будуть в. Набирайте номер як звичайно: 011-7-федеральний код-номер. Ваш номер повинен виглядати на зразок цього: 011-7-901-555-1234.

Детальніше про федеральний коді нижче. Якщо у Вашому номер присутсвует вісімка і виглядає він типу 8-901-555-1234 просто не набирайте 8. Читайте нижче. Якщо в номері є плюс, наприклад +8-901-555-1234 то просто ігнор +. Детальніше нижче.

В Америці стільникові номери мають той же код міста, як і звичайні номери. Російські мобільні номери використовують федеральні коди натомість кодів міста.

Федеральні номери приписані стільниковим операторам, типу МТС, Білайн і т. д. Дивіться приклади нижче. Код міста: Код міста один і той же у мобільних і звичайних номерів. Префік: Префікс (перші три цифри після коду міста) показують, зокрема, стільниковий телефони чи, або звичайний. Міські та мобільні номери в Росії Код: у першому прикладі, 812 — код міста Санкт-Петербурга. У другому прикладі, 901 — федеральний код, приписаний оператору мобільного зв’язку.

Зауважте, що федеральний код не вказує на фізичне розташування абонента мобільного телефону. 901 використовується стільниковими операторами як в С.-Петербурзі, так і в Москві і ряді інших регіонів.

Префікс: Префікс визначає фізичне розташування стільникового телефону. У даному прикладі 170 вказує на те, що номер належить людині, у якої оператор мобільного зв’язку розташований в Санкт-Петербурзі.

Якщо в номері телефону присутній вісімка перед кодом, просто ігноруйте її. 8 в російському номері використовується для внутрішнього користування, зокрема при наборі міжміського або міжнародного номера. Для дзвінків в Росію із США та інших країн вісім не використовується. Теж саме і зі знаком плюс в номері. Мобільні телефони в Європі, включаючи Росію, можуть використовувати + при наборі номера.

При дзвінках до Росії з-за кордону плюс не використовується. На відміну від Сполучених Штатів, де за дзвінок на мобільний номер платить людина, якій дзвонять на цей номер, в Росії за вхідні дзвінки на стільникові телефони не платять. Платять за дзвінок на мобільний телефон люди, що дзвонять на цей телефон. Раз вже доводиться платити навіть людям, що живуть в одному й тому ж місті за дзвінок на стільниковий телефон, чого можна очікувати від міжнародних дзвінків на мобільний номер у Росії? Як можу я визначити, що дзвоню на мобільний телефон в Росії

Перевага федеральних років у тому, що по них легко визначити, на міський телефон телефонуйте або на стільниковий. На даний момент в Росії використовуються наступні федеральні коди операторів стільникового зв’язку:

901, 902, 903, 910, 911, 912, 914, 916, 918, 921, 922, 923, 924, 926, 927, 928. Зауважте, починаються вони з 9. Як дізнатися, де фізично розташований стільниковий номер

По префіксу можна визначити де знаходиться оператор стільникового зв’язку. Більш спеціфіческуе інформацію можна знайти по самому телефону в рунеті.

Tags.

Як подзвонити в Петербург?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!