Як поїхати в Америку?

Як поїхати в Америку?

Популярний серед дівчат. Вийшовши заміж за американця, ти відразу отримуєш грінкарту. Знайти собі фіктивного чоловіка зовсім не складно. Охочих окільцювати за пару тисяч доларів чимало.

Однак це не так просто: відповідно до Закону ваші наміри повинні бути ретельно перевірені міграційною службою. І грінкарту отримаєте тільки тимчасову. А якщо не зможете переконати у своїй щирості, то вас чекають позбавлення волі з подальшою депортацією і довічна заборона на в’їзд до США. Правда, можна створити і справжню сім’ю.

За нашими російськими красунями американці ходять юрбами, тільки вибирай. До речі, не виходячи заміж, Green Card можна отримати, народивши дитину на території країни, при цьому дитина відразу ж стає повноцінним громадянином США. Саме так зробило велику кількість вихідців з України та євреїв. Вони, мовляв, протягом десятків років ущемлялися росіянами в правах і до них в Росії ставилися як до другосортним людям. Америка просто не могла не прийняти біженців цієї країни.

Приїхавши в Штати просто з туристичною візою, можна легко залишитися назавжди, попросивши політичний притулок, і татарам, і мордва, і чувашам, і представникам інших неросійських національностей, правда, доведеться найняти адвоката, який, до речі, коштує чималих грошей. Правда, на співбесіді з міграційною службою можуть зажадати докази.

Яким саме чином це робиться залишається загадкою. Але є чутки, що лесбіянок і гомосексуалістів просять поцілуватися в губи.

Липовим парам ця процедура дається не так-то легко. Гаразд, дівчатам поцілуватися ще куди не йшло, а для хлопців, напевно, немає нічого складніше. Цих іммігрантів в Америці дуже багато. В країні достатньо жалісливих громадян-роботодавців, які на свій страх і ризик беруть працювати нелегалів.

І тут вже веди себе тихіше води, нижче трави. Попадешся депортація. Варто зауважити, що, живучи на нелегальному становищі, ти підставляєш і своїх рідних їх в країну навряд чи пустять. Правда, недавно всі нелегально проживають і працюють застрайкували. Кілька мільйонів чоловік разом не вийшли на роботу.

Тим самим завдали шкоди близько 7 мільярдів доларів. Після цього на користь нелегалів прийняли кілька пом’якшуючих законів, за якими стати легальним вже легше. У групі ризику лідирують студенти.

Щоб отримати візу J-1 (по ній, наприклад, їдуть усі учасники Work Travel), ти повинен переконати співробітника консульства у відсутності у тебе імміграційних намірів. І, тим не менш, в 2005 році начальник відділу неімміграційних програм Посольства США Майкл Хейзел бадьоро відрапортував, що відсоток повернулися до Росії перевищив 85 (!) Відсотків. Решта п’ятнадцять розсіялися по просторах Штатів? Напевно, тому все частіше відмовляють у візах тим, хто намагається відправитися в Америку втретє.

А студентам останніх курсів за подібними програмами і зовсім шлях замовлений. Ще почали вимагати довідки про заробітну плату батьків щоб зрозуміти, звідки у студента гроші на досить дорогу програму. У Казані за програмою Work Travel працює кілька агентств. Кореспондент Stud ії звернулася за коментарями в одне з них.

За нашими даними, повертаються в термін близько 95 відсотків студентів. Найпопулярнішими способами легалізуватися як і раніше є шлюб і навчання.

Я, якщо чесно, не розумію, чому хлопці вирішуються проміняти навчання в престижних російських університетах на кар’єру посудомийок, поділилася Ольга Лазарєва, керуюча казанським підрозділом ВАТ Стар-Травел. Цієї думки дотримуються і кореспонденти Stud ії.

Залишившись там, ви можете обділити себе в освіті, кар’єрному зростанні. Врахуйте, здійснення великої американської мрії доступно навіть не багатьом народилися в цій країні. А кар’єру ви можете зробити і в Росії. Благо, потенціал нашої стани необмежений.

Та й що може зрівнятися з рідним домом?! Ильдус Шакірзянов.

Як поїхати в Америку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!