Як поміняти рульову рейку?

Як поміняти рульову рейку?

І дійсно набридла ця підливання дикстрон в перемешена з герметиком, і дивишся бачок не пустили. І які все таки ледачі майстра, до одних як то заїхав і кажу мокріє рульова, че робити треба, відповідає мовляв треба рульову знімати, а це весь передок ранять треба, заради одного сальника. Першим, що порадили міняй все рульову рейку відразу, але не факт, що куплю не таку ж як у мене. Друга порада був підлий герметика повинно зарубцюватися. Довелося піти другим порадою купив герметик для гідропідсилювача, за зиму пішов майже весь.

Настало літо мені набридло це жирні, постійно мокрі елементи ходовки. Зважився їхати вже до інших майстрам робитися ну і загалом подивитися по ходовки, все таки зиму пережили. За ходовке в цілому підлягало заміні два саінблока, одна линька, дві гумки на стабілізуючу рейку і все. Але це не головне я ж сказав міняти сальник на рульовій, приходжу до обіду подивитися як йдуть справи з моїм пупса, мож що ще недбало, і спостерігаю таку картину хадовка вся важить на місці, ну крім коліс, не зрозумів що так швидко впоралися, обходжу з правого боку і бачу картину сальник розібраний прям на рейки, у мене немає слів, шукаю майстра мовляв як ти її розібрав не знімаючи, він відповідає просто.

І тут на мові злетіла російська загадка як можна пос * ать не знімаючи штанів? Я йому кажу який все таки російський мужик ледачий і виверткий, зробити по менше але отримати по більше. І напевно він не очікував, що я прийду раніше, природно він почав переконувати що зробив мені дешевше мовляв не знімав весь передок і що я йому повинен сказати спасибі ще.

Від зробленого навіть на телефон не сфоткали результат. Ну загалом в завершенні природно злили дикстрон і залили рідину для гідропідсилювача.

Катаюся другий тиждень сальник НЕ мокріє.

Як поміняти рульову рейку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!