Як посадити кедр?

Як посадити кедр?

Як вибрати місце і посадити саджанці кедра? запитують: Як правильно посадити? Це складно? Будь ласка розкажіть детально! і т. д. Спеціально написав і розміщую тут докладні інструкції з посадки саджанців кедрів (для приблизно 2-10 річного віку) У даній статті приводжу рекомендації, засновані на нашому досвіді пересадки кількох тисяч дерев. Для посадки Вам потрібні: штикова лопата, родюча земля (пр. 5-10 літрів), мульча сухе листя, трава, тирса або хвойна підстилка з лісу, для присипки землі навколо саджанця після посадки, і звичайно, самі саджанці кедра, з перевіреного розплідника .

Посадити (пересадити з контейнера) саджанець може БУДЬ доросла людина або підліток! Проводять посадку саджанців кедра також, як і звичайні дерева, необхідно врахувати лише кілька зовсім складних моментів, нижче вони є в описі, тож по пунктах: 1. Посадка кедрів справа серйозна ВИ формуєте майбутнє свого саду на ДЕСЯТКИ І СОТНІ!

РОКІВ вперед! Ви садите прекрасне дерево символ сили і здоров’я — тому поставтеся до посадки З РАДІСТЮ!

2. Вибір місця посадки: Дорослий кедр потужне ВИСОКУ дерево. Зазвичай кедри садять по краю ділянки та з розрахунком, щоб коли виросте тінь падала на будинок, баню, госп. блок, стоянку машини і т. п. Спочатку саджанець займає мало місця, а через кілька років можна прибрати нижні гілки і внизу залишиться один ствол він заважати не буде як у сосен в міських лісопосадках. Сонячне місце, тінь або півтінь для невисоких саджанців не принципово, чи кедр коли виросте САМ займе свій верхній ярус. (Затримка в зростанні може бути, тільки при повній відсутності сонця).

Відстань саджанця від будівель та фундаменту, рекомендуємо від 1, 5-2м, в своїй практиці ми зустрічали 20-ти річний кедр на відстані 1, 2м від будинку в палісаднику і нормально зростаючий, через 100років кедр, може бути (а може і ні) створить загрозу будинку-фундаменту, або того, що від них залишиться Деякі кедри ростуть до 800лет! поширений вік кедрів в посадках 200-400лет. 3. Відстань між деревами, рекомендуємо вибирати починаючи від 4-5 метрів для не великих садових ділянок, і 6-8 метрів для алеї або розрідженій посадки. У разі використання кедрів для огорожі саджанці можна посадити через 3м, через кілька років, якщо не обрізати нижні гілки, стіна з дерев буде непролазна!

4. Для посадки необхідно викопати лунку обсягом приблизно 10 літрів, всередину додати і перемішати лісову землю, торф або перегній.

Саджанці з нашого розплідника Кедр18, як правило, знаходяться в 5-ти літрових пластикових контейнерах. 5.

У підготовлену лунку переносять саджанець намагаючись максимально зберегти (не порушити) земляний кому з кореневою системою. Для вилучення саджанця контейнер зазвичай підводять і перевертають при цьому утримуючи землю долонею, іноді контейнер можна просто розрізати. Саджанці з нашого розплідника Кедр18 мають не зруйновані: кореневий кому землі і верхній родючий шар.

6. Саджанець розміщують ВЕРТИКАЛЬНО в центрі лунки і присипають землею, навколо саджанця формують прістволовой коло (водозатримуючі бортик з землі), за діаметром трохи більше викопаній лунки, щоб при поливі вода не йшла повз коренів саджанця. При посадці необхідно стежити, щоб рівень землі в прістволовом колі був на 1-3 см нижче навколишнього рівня землі.

Орієнтація саджанця по сторонах світу для саджанців до 70 см не критична, для саджанців розміром ВИЩЕ 70 см, на південній стороні крони пов’язується мітка і кедр в лунці розташовано згідно з нею. 7. ВІДРАЗУ виробляють полив саджанця з кроною великою кількістю води з лійки, потім відновлюють вертикальність стовбура, підсипають родючої землі і поправляють водозатримуючі бортик. Завдяки рясному поливу прибираються повітряні бульбашки біля коріння і земля набуває однорідну структуру. 8. Після посадки і поливу, землю зверху необхідно мульчувати насипати СВЕРХУ сухої трави, листя, тирси або хвойної підстилки з лісу.

І ще раз полити з лійки з кроною. 9. Перші дні потрібно рясний полив ОБОВ’ЯЗКОВО з кроною! Надалі рекомендуємо стежити за вологістю грунту і регулярно виробляти полив, бажано з кроною, для саджанців хвойних порід це важливий момент! Як бачите, незважаючи на довгий опис, процес посадки не представляє ніяких складностей, і як показує наш досвід при виконанні даних рекомендацій забезпечується майже повна приживлюваність саджанців. Кедрова посадка дуже красиво виглядає: у кедра в порівнянні з сосною більш пишна крона хвоинки ростуть з гілочок пучками по п’ять штук, у звичайної сосни за дві шт. , Крім того хвоинки більш м’які, довгі і ароматні.

КЕДР вічно зелене хвойне, потужне, красиве і корисне дерево символ сили та здоров’я. Корисні якості: декоративність, зимостійкість, цілющість, довговічність і ще горіхи дає! Не багато рослини можуть похвалитися таким набором якостей.

Купити саджанці кедра в м. Іжевськ: тел. : 8-912-765-71-38 Олексій, 8-904-316-64-98 Вадим у м. Самара: (тільки саджанці кедра) 8-902-371-37-20, 8-( 8462) -71 — 37-20 Андрій Поставку кедрів в інші регіони організуємо через транспортну компанію, телефонуйте домовимося про час та умови поставки. e-mail:.

Як посадити кедр?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!