Як повісити на стіну?

Як повісити на стіну?

Давно я не писала на тему І ось сьогодні хочу відповісти на запитання, що прозвучало від моїх читачів у коментарях до попередніх статей як повісити фотографії без цвяхів і без шкоди для шпалер. Кріплення без цвяхів Багаторазове І БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ОБОЕВ 1. Найзручніший варіант — система кріплення Command 3M Вона дозволяє легко і надіє кріпити предмети до 4 кг (залежно від виду кріплення), і віддаляється, не залишаючи слідів на шпалерах.

В основному ці кріплення бувають білого кольору, але можна відшукати також чорні застібки. — Тримачі для рамок з петлями. Витримує вагу 2 кг. — Застібки для рамок без петель. Виробник гарантує, що комплект з 4-х маленьких застібок витримує вагу до 450г, середніх 1 кг, великих — 2 кг, хоча в рекламному відео мова ведеться навіть про 4 кг. Чим зручний другий варіант кріплення т. к. друга частина липучки кріпиться безпосередньо до рами, її можна кілька разів переклеювати, якщо з першого разу вам не вдалося повісити фотографію рівно. — Ви не робите дірку в стіні і не псуйте шпалери, якщо фотографію або картину треба буде зняти, — ви можете легко міняти фотографії та рамки.

— для дуже ніжних дизайнерських шпалер, — для нерівних поверхонь, наприклад, цегляних стін. Якщо стало цікаво, ви можете подивитися про ці власниках. 2. Є також кілька варіантів для більш легких фотографій і постерів: 2. 1. Клейкі видаляються смужки під маркою Scotch 3M: — Клейкі видаляються прозорі квадрати і смужки Scotch — Клейкі видаляються кольорові фігурки Scotch (бувають різних кольорів, можуть використовуватися повторно, ідеальні для кумедних дитячих фотографій, одна фігурка витримує вагу 85 г)

Ці варіанти кріплення легко знімаються, не завдаючи шкоди ні шпалерам, ні фотографій, так що відмінно підходять для розміщення, наприклад, колажу з невеликих фотографій без рамок на стіні. Підійдуть в тому числі для дерева, скла, плитки і т. п. 2. 2. Клеюча маса Bantex Tack-All або Scotch 3M Ця клейка маса витримує вагу близько 450г і схожа на жевачку ви відриваєте шматочок і приклеюєте на стіну, а потім притискуєте до неї рамку фотографії або паперовий постер. Вона легко видаляється і може знову використовуватися як і у випадку з жевачку ви просто берете інший шматочок стрічки і, притискуєте кілька разів до шматка стрічки на стіні / папері, поступово видаляючи останню з поверхні.

З мінусів обмежене використання. Для надійного кріплення потрібна досить гладка стіна з нефактурна шпалерами або без них, а також пластикова або паперова поверхня того, що ви вішаєте рамка фотографії або безпосередньо паперовий постер.

Де можна купити кріплення Command, Scotch, Bantex: — магазини канцтоварів, секції канцтоварів у великих гіпермаркетах Мова йде як про звичайні магазинах, так і інтернет-магазинах.

Там же ви можете переглянути схожі вироби інших менш відомих виробників наприклад, Kores, Unibob, UHU. Кріплення без цвяхів ОДНОРАЗОВЕ З акуратних варіантів кріплення без цвяхів, можна згадати також наступні, але вони при демонтажі все ж можуть пошкодити шпалери, стіну або навіть саму рамку фотографії: — Двосторонні монтажні клейкі квадрати і стрічки Scotch 3м на спіненої основі — Просто двосторонній скотч — Рідкі цвяхи кріплення без цвяхів ТВОРЧЕ Також не забудьте про різноманітні креативні варіанти, про які я писала раніше, коли ви зміцнюєте до стіни не власними фотографії, а то на що їх можна вже потім поставити або прикріпити: — До речі, в Икее є акуратні вузькі. -, В тому числі у великій рамі або сітці, на стрічці або мотузці — або магнітній дошці У статті використовувалися фотографії з сайтів: Bridal Musings, Cathy Mores Photography, Sierra Studios Photography, Photojojo, Ikea. Сподіваюся, стаття вам допомогла, і тепер у вас не буде складностей з тим, як повісити фотографії без цвяхів і без шкоди для шпалер.

Не забудьте ПОДЕЛИТЬСЯ статтею з друзями Інші статті про те, як можна розміщувати фотографії, ви можете знайти у розділі.

Як повісити на стіну?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!