Як позбутися від алергії?

Як позбутися від алергії?

Тут вже зрозуміло, що на цвітіння трав в липні і в серпні з’являється нежить, чхання, відкашлювання і слабкість, з року в рік в один і той же час. У цей час у Москві цвітуть злакові та сміттєві трави. Третій рік, мабуть, поставили вже шкірні проби хворий. Варіантів кілька — перший, можна виїхати на час цвітіння прав в регіони, де трави вже не цвітуть. Але це досить тривалий відпустку, липень-серпень, тільки викладачі можуть собі таке дозволити, іншим треба в цей час працювати.

Є препарати, їх декілька груп для лікування алергії. Найпопулярніша група — це антигістамінні препарати, вони досить ефективні. При недостатньому ефекті ми додаємо інші групи ліків, залежно від симптомів. А от як триваліше вплинути на симптоми — це треба піти до алерголога і розглянути питання про можливість лікування алергенами, до яких у дочки Ольги алергія. Якщо протипоказань немає, то протягом декількох років це лікування проводиться.

І тут хворий вже може вибирати, є ін’єкції, тобто уколи, є крапельки під язик, які можуть приймати і діти, і дорослі, форму допоможе вибрати алерголог. У Москві не в кожній поліклініці є фахівець, але в діагностичних центрах і в деяких великих поліклініках такі фахівці є, в кожному адміністративному окрузі Москви.

Всі алергологи володіють даною методикою, вона називається аллергенспеціфіческая імунотерапія.

Як позбутися від алергії?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!