Як позбутися від ревнощів?

Як позбутися від ревнощів?

Перш за все, необхідно розібратися з самим поняттям ревнощі. Заглянувши в Тлумачний словник російської мови С. І. Ожегова і Н. Ю. Шведової, ми знайдемо таку формулювання: Ревнощі болісний сумнів в будь-чиєї вірності, любові. Ревнувати відчувати почуття ревнощів.

Інакше кажучи, ревнощі є почуття сумніву в тому, чи люблять тебе чи ні. Ревнощі легко може виникнути на порожньому місці і бути спрямованою на кого або на що завгодно, іноді доходячи до абсурду. А коли кохана людина з’являється, замість радості розбирання: де, з ким, навіщо, не любиш і т. п. Замість щастя бути поруч, насолоди близькістю зіпсований настрій, образи, роздратування і багато самих різних почуттів. Ревнувати це погано чи добре? Суб’єктивне ставлення.

Звичайно, найчастіше ревнощі руйнівна. Людина сліпа у своїй ревнощів і, як правило, ні перед чим не зупиниться, щоб знову завоювати об’єкт своєї любові, своїми ревнощами він нищить іншої людини, що, в більшості випадків, закінчується сумно. І все ж, не варто заперечувати того, що ревнощі підігріває почуття, а іноді, при вірному використанні, навіть може відродити їх. Адже не дарма часом доводиться чути фразу ревнує значить любить. Значить, на це запитання немає однозначної відповіді, тобто, не можна сказати, що ревнощі шкідлива і не потрібна зовсім.

Як позбутися від ревнощів, яка заважає жити, якщо ми самі не в силах впоратися з охопили почуттями, і готові зруйнувати і своє життя, і життя коханого? Традиційний відповідь піти до психолога. Це теж непогано. Але, по-моєму, дещо (навіть більше!) Залежить тільки від самої людини, його бажання.

Ми не захочемо, нас ніхто не змусить! Отже, що конкретно можна зробити в даному випадку, і з чого саме все почати перше, (це головне!) Заспокоїтися, звичайно.

Сісти і спокійно подумати, спробувати з’ясувати справжню причину всього. Мало хто може винести необгрунтовану ревнощі. Точніше ніхто не винесе цієї напасті.

А значить, дійсно можна назавжди позбутися людини, яку любиш. По-друге, зайнятися чим-небудь, що доставляє радість душі і хоч якось може відвернути від нехороших думок, і налаштуватися на позитивний лад. Адже ніхто не буде відкидати того, що негативний настрій приносить у наше життя ТІЛЬКИ все найгірше. Тому всупереч усьому треба якомога швидше позбутися від усього негативного: емоцій, спогадів. І думати тільки про щось хороше, приємне.

З одного боку це просто, з іншого велика духовна робота. По-третє, спробувати поговорити з коханою людиною по душах. Правда, тут є свої нюанси, мінуси. Адже і таке може трапитися, коли чим більше ми говоримо тим менше один одного розуміємо. Говорити по душам ціла наука, мистецтво спілкування.

Якщо вдасться домогтися свого, уникнувши самої можливості образити кохану людину, що, безсумнівно, тільки погіршить відносини, це стане перемогою! Приємною перемогою.

По-четверте, важливо постійно пам’ятати про наступне. Справжня любов, справжні почуття ті, що дарують щастя і свободу. Любити треба не для себе, а для коханої людини. Нехай він буде щасливий поруч зі мною. Не я поруч з ним, а він поруч зі мною.

Є різниця? Правильно Справжня любов завжди жертовна. Закоханість егоїстична.

Крім того, треба визнати, що всякі там розбірки, докори і скандали лише скорочують наше життя, яка дана нам одна, і нікому невідомо, скільки кожному відміряно прожити. Так чи не краще просто насолоджуватися кожною хвилиною, кожною миттю поруч з коханою людиною? Жити зараз! Не вчора, коли ми були одні, не завтра, коли знову можемо опинитися одні!

А зараз, коли ми разом ви і кохана людина! Мають рацію ті, хто вважає, що, чим напруженіше і складніше життя, тим більше спокійним і емоційно збалансованим має бути людина, тому що тільки так можна подолати нескінченні життєві стреси Я повністю солідарний з цією точкою зору.

Як позбутися від ревнощів?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!