Як позбутися від суперниці?

Як позбутися від суперниці?

З проблемою появи третьою зайвою хоч раз у житті стикається кожна представниця прекрасної статі. Причому статися це може як з досвідченою дорослою жінкою, так і з зовсім юною дівчиною, тільки-тільки пізнає принади любові і романтичних відносин.

При цьому мають властивість з’являтися в самий що ні на є невідповідний і несподіваний момент. Коли нахабні й підступні просто задивляються на вашого Принца, це навіть трохи лестить нема з крокодилом ж справа маєте. Ось він прекрасний, мужній, бажаний і весь тільки ваш, нехай заздрять! Але що робити в ситуації, якщо ви своїм жіночим чуттям починаєте розуміти: виникла реальна. В Інтернеті ця тема є однією з найбільш обговорюваних.

Жіночі форуми рясніють достатком порад, як вчинити. Ображені і ображені рекомендують подругам по нещастю найрішучіші методи: починаючи від сірчаної кислоти і закінчуючи скидання цегли на голову. Однак, перш ніж кидатися в ризикований і самоуніжаться бій, який ви, швидше за все, програєте, давайте постараємося разом подумати, як обернути таку ситуацію на свою користь.

Так-так, це можливо, а дотримуючись порад ви обов’язково зможете це зробити. 1. Оцініть реальність небезпеки Поспостерігайте за. А якщо є така можливість, то за його спілкуванням з запідозреною вами дівчиною.

Бути може, ваше відчуття загрози надумано і зовсім не обгрунтоване? Уважно постарайтеся проаналізувати, чи носить це спілкування чисто приятельський характер або за ним ховається щось більше? Може бути, вони просто колеги, і їх спілкування обумовлена виключно робочої необхідністю? Звертайте увагу на будь-які дрібниці на дистанцію, на якій відбувається спілкування, на ступінь близькості, на кількість загальних, зрозумілих тільки їм тем. Постарайтеся подолати свою недовірливість і поставитися до всього об’єктивно, щоб зробити правильні висновки.

Але ні в якому разі не показуйте свою ревнощі і свої підозри. Карти до пори до часу повинні залишатися закритими. 2. Не панікуйте Якщо ваші підозри підтвердилися не панікуйте.

Навіть якщо між ними виникла, нічого страшного ще не сталося. І у ваших силах не допустити подальшого розвитку подій. Краще спокійно сядьте і подумайте: чому так сталося?

Чому вашого улюбленого потягнуло до іншої людини? Бути може, йому не вистачало тепла? Або йому з якихось причин стало нудно з вами? Згадайте самий початок ваших відносин і постарайтеся зрозуміти що ж змінилося? Розуміння цього дасть вам можливість виправити ситуацію.

Запам’ятайте диму без вогню не буває. І ваша вина в ситуації, що склалася теж є. 3. Поверніть минуле Якщо вам вдалося зрозуміти причину, або ви хоча б підозрюєте, в чому вона може критися, вітаємо ви на вірному шляху! Найголовніше тепер помилку виправити.

Постарайтеся відтворити для хлопчика атмосферу початку ваших і заповните йому те, чого йому не вистачає. Будьте з ним понежнее, спілкуйтеся на цікаві йому теми. Нагадайте, як добре йому з вами буває, щоб бажання витрачати час на когось ще більше не виникало. 4. Не здійснюйте фатальних помилок

Пам’ятайте, що в цій ситуації ви в пріоритетному положенні. Якщо ваш молодий чоловік не проявляє ніякого бажання вас кинути, значить, виникла симпатія для нього не більше ніж швидкоплинне захоплення. Однак дівчинка-суперниця може спробувати спровокувати вас на випади у свій бік і агресію. Ні в якому разі не піддавайтеся!

Будь-який ваш випад у її бік поставить її в позицію в очах молодої людини, і він, як і будь-який чоловік, швидше за все, стане на її бік. А це вам вже точно не на руку! 5. Досягніть втрати інтересу

Постарайтеся зробити так, щоб в очах хлопчика ви дуже добре ставилися до суперниці. В ідеалі він повинен сприймати вас як її подругу. Це дасть вам можливість поступово домогтися втрати його інтересу до неї. Точно зрозумійте для себе, що саме його приваблює в цій дівчинці, а потім, поступово, як би випадково, розкажіть йому факти, які перекреслять таке ставлення.

Наприклад, якщо він цінує в ній, в приватній бесіді обережно скажіть: Дорогий, не можу не поділитися з тобою, хоча, напевно, це і не дуже етично. Маша розповіла мені про свої пригоди і, чесно кажучи, я трохи в шоці. Я вважала її такою пристойною дівчинкою, а вона, виявляється.

Запам’ятайте, будь-яка за природою своєю актриса. Грамотна гра і трохи хитрості допоможуть перемогти будь-яку, навіть саму підступну суперницю.

Як позбутися від суперниці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!