Як позбутися від суперниці?

Як позбутися від суперниці?

Змова проти суперниці. Практична магія відкриває перед людиною величезна кількість можливостей, за допомогою різних ритуалів і змов можна сприяти одужанню від хвороб, вирішити проблеми з грошима і налагодити відносини з дорогими людьми. Любовні ритуали є найбільш затребуваною частиною магії. За допомогою таких обрядів можна приворожити до себе улюбленого, посилити духовний зв’язок, повернути чоловіка і, звичайно, позбутися суперниці.

Жінка починає шукати можливість убезпечити свої відносини, як тільки з’являється ще одна претендентка на любов її чоловіка. Це абсолютно нормальна реакція на подібні події, тому не варто соромитися, якщо ви бажаєте вберегти свою любов від суперниці за допомогою магії. Існує безліч різних ритуалів, які дозволять зруйнувати зв’язок коханої людини з іншою жінкою, це всілякі рассоркі, остуди, відвороти і навіть псування на відносини.

Найбільш сильні відворотного ритуали прийнято використовувати в ситуаціях, які називають любовними трикутниками. За допомогою такої магії можна швидко позбутися від суперниці і вберегти стосунки з коханою людиною. Механізм таких обрядів досить простий, вони руйнують почуття однієї людини до іншої, знижують тягу до інтимних стосунків, а можуть викликати і стійку антипатію.

Якщо кохана людина вже встиг піти від вас до іншої, то однією лише остуди буде недостатньо для того, щоб повернути його вам, в ряді випадків, відразу після одвороту, виконавець проводить і приворотний ритуал. Одвороти досить прості у виконанні, що робить їх доступними навіть новачкам у магії. Таким чином, жінка може самостійно провести обряд від суперниці, не побоюючись негативних наслідків. Головне, точно дотримуватися всіх вказівок, що містяться у використовуваному обряді. За допомогою даного обряду можна легко прибрати суперницю з життя вашого улюбленого чоловіка.

Для цього потрібно прочитати на їжу спеціальний змову і потім згодувати її коханій людині. Якщо немає можливості передати хліб або іншу заговорений їжу мети обряду, потрібно згодувати його птахам. У такому випадку є значна ймовірність того, що відворот не спрацює, однак, це дозволить уникнути негативних наслідків для виконавця. Встану, що не благословясь, піду, чи не перехрестившись, що не дверима і не воротами, а все підземними стежками. Піду до моря-океану, знайду синій камінь, а на камені тому лісовик сидить з лешовіцей, сатана з сатаніцей, да водяній з водяніца.

Спинами один до одного сидять, особами нарізно. Б’ються вони, кусаються, зляться, да лаються. Так і ти (ім’я чоловіка) з (ім’я жінки) світу знати не будеш, сваритися будеш, лаятися, а потім розійдешся з нею і перестанеш знатися. Що сказано, то збудеться. Читати потрібно в місячну ніч, в період повного місяця.

Для проведення даного ритуалу знадобиться свіжа риба, яку потрібно купити вранці в день проведення магічних дій. Рибу випатрати і віддати всі нутрощі бездомною кішці. Потім, тримаючи рибу в руках, прочитати слова змови: Ні у цієї риби хвоста, міхура немає, і голови, плавця і кишок. Отримає моя суперниця (ім’я) бажане, як назад у риби цієї кишки наростуть, як плавники попливуть, як очі відкриються.

А до тих пір не бувати їй щасливою, не отримати їй любов (ім’я чоловіка). Що сказано, то збудеться. Амінь. Тепер рибу потрібно посмажити і з’їсти її з коханою людиною.

Найкраще проводити обряд в понеділок, вівторок або в четвер. Для проведення ритуалу знадобиться щіпка макових зерен. Їх потрібно сипати на поріг свого будинку і читати змову: Летять тридцять три ворони, несуть тридцять три каменю, будуть мак на порозі моєму клювати, стануть дзьобами своїми мою суперницю (ім’я) проклинати. Макові цього ніколи не прорости, буде він мене та мій дім стерегти, від суперниць захищати, щастя сімейне зберігати.

Покидали ворони тридцять три каменю, на порозі моєму, хто щастя моє руйнувати побажає, той все камені забирає. Хай буде так. Амінь.

Амінь. Амінь. Такий обряд потрібно використовувати разом з змовами на суперницю.

У такому випадку, вранці треба читати слова від іншої жінки, а ввечері на повернення чоловіка. Гори високі, гори важкі, візьміть свої сльози і горе по мені рабі Божої (власне ім’я). Допоможіть мені, гори, візьміть свої луки, натягніть тятиву і пустіть стріли в серце чоловіка мого (ім’я). Нехай вся груди у нього болить, нехай всередині все горить денно і нощно і полунощному. Хай встане його печінка, нехай легкі перестануть дихати, нехай голова його про мене почне згадувати.

Ноги його жваві, ви до мене додому поспішайте, кров нехай горить, від однієї думки про мене закипає, пам’ять про мене нехай звідусіль прилітає. Буду кликати його, буду вабити, а туга за мені його буде завжди тиснути.

Ти (ім’я чоловіка) поспішай до мене, від суперниці відірвися. Свята Богородиця, ти про мене молися. Лети стріла від гір у серці чоловіка мого встромити, ти, мій чоловік, до мене скоріше вернися.

Справа моє ліплення, слово міцно, хай буде так. Амінь.

Амінь. Амінь.

Даний змова потрібно читати щодня стільки раз, скільки зможете (краще всього 40 разів). Слова: Син Божий Ісус Христос, раба твоя (своє ім’я) про допомогу, про заступництво просить, тебе кличе. Закликає тебе раба, просить, благає. Замкнутися мені трьома дверима, закритися мені трьома замками.

Перший той замок Ісус Христос, другий замок мій Ангел-Хранитель, Третій Богородиця Марія. Не дадуть вони мені даремно страждати, від суперниці злий переживати.

Відведи Господи раба Божого (ім’я коханого) від раби злий, від суперниці підступної (ім’я). Не дай їм один одним милуватися, не дозволяючи їм милуватися, нехай буде він у вічній тузі за мені, по своїй вірній і коханій дружині. А раба Божа (ім’я суперниці) буде йому гірше старої жаби, отруйної змії жахливу. Хай буде так нині, і вічно, і нескінченно.

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Амінь. Амінь.

Як позбутися від суперниці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!