Як привчити кролика до туалету?

Як привчити кролика до туалету?

Щоб привчити кролика до туалету, потрібно набратися терпіння. Спочатку в квартирі поставте лотки, або щось, що кролик буде використовувати під туалет (краще більше одного), щоб кролик вибрав для себе місце.

Декілька разів на день садіть кролика в його туалет, краще це робити відразу, як тільки ви помітили, що він зробив свою справу де-небудь в недозволеному місці. Можна при цьому дати тваринці ласощі. Робіть так до тих пір, поки кролик не зрозуміє, чого ви від нього хочете. Якщо кролик вибрав собі місце, поставте туалет туди. Якщо ваш кролик наполегливо використовує під туалет місце, категорично для цього не призначене, наприклад диван, боротися з цим можна наступному чином.

Зробіть диван якомога більше непривабливим для ходіння в туалет: закрийте його чимось, наприклад поліетиленом, картоном на кілька днів. Якщо ви тут же запропонуйте для туалету більш відповідне місце, швидше за все кролик погодиться з вашим вибором.

Кролики від природи охайні, і якщо ви правильно виховаєте його, підтримувати чистоту в будинку буде нескладно. Але навіть давно живе в будинку і привчений до туалету кролик може на час дезорієнтувати в результаті якого-небудь стресу (поїздка до ветеринара, переселення в нову клітку т. п.). Крім того, важливо своєчасно чистити кролячий туалет, інакше звір знайде собі інший затишний куточок.

М. Б. Нерода Декоративні кролики.

Як привчити кролика до туалету?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!