Як привітати з 50-річчям?

Як привітати з 50-річчям?

Побажання для чоловіка Чомусь усі вважають, В 50 півжиття геть. Будинок побудований, сад посаджений, Ти начальник (і великий!) Але і більшого досягнеш, Тільки не старій душею! У тебе одна дорога: увись, Вперед, без зайвих слів!

Без сумнівів будь до звершень, до нових подвигів готовий! І ще через півстоліття, Відзначай свій розвеселий, Свій столітній ювілей! Вітаю вас з 50-летьем!

Вітаю вас з 50-летьем! Бажаю успіху, добра і любові! Чистого неба і дзвінкого сміху! Кожен день молодіти і цвісти! Нехай негаразди не знають вашу адресу, Будинки світ нехай панує і спокій!

Радісний, добрий, щасливий і яскравий — Нехай кожен день буде тільки такий! Бажаємо щастя і добра Чи не підшукати такого слова, І ніколи не сумувати. Бажаємо щастя і добра, Поменше горя і печалі, Щоб більше було світлих днів, А похмурі не відвідували. Всі пожеланья хороші. Несуть вам радість для душі!

Свято досконалості П’ятдесятиріччя ваш Свято досконалості, П’ятдесятиріччя ваш перший життєвий підсумок, П’ятдесятиріччя всього лише повноліття, Всіх ваших знань, досвіду і пройдених доріг! П’ятдесятиріччя початок нового шляху! П’ятдесятиріччя своє зустрічаєте ви з гордістю, За п’ятдесят звершень на життєвому шляху!

Подрузі Що нам роки, що нам зими, Сльози та розлуки? Ми безтурботні і красиві, Погодься, подруга? Рано в п’ятдесят. Час відзначати!

Від усієї душі вітаємо! Від усієї душі вітаємо з ювілеєм.

Нехай смуток і біда обійдуть стороною, Нехай у домі завжди будуть мир і спокій. Нехай кожен день удачу вам приносить, Хай сонце світить вам завжди, І повільніше біжать року! Прийміть поздравленья Я прошу, прийміть поздравленья У Ваш 50-й День Народження!

Вам велику радість випробувати, Бачити радість життя в кожному дні, Бути з удачею на одній хвилі, І весну в душі зачути знову! Сьогодні півстоліття пройшло Сьогодні півстоліття минуло з тих часів, Коли ти одного разу на світ був народжений! Ми будемо сьогодні щосили відзначати! Здоров’я і воля щоб були міцні, І все вдавалося легко і без драм! П’ятдесятиріччя радісна дата П’ятдесятиріччя радісна дата.

З мудрістю, з любов’ю, з щирим теплом. Життя вона добром для Вас буде нехай багата, Нехай заселять радістю Ваш прекрасний будинок! Нехай душевним святом цей день запам’ятається, Нехай друзі хороші в гості поспішать. Найпрекрасніше лише для Вас виповниться, Стане, окрилений щастям душа!

П’ятдесят як це мало! Нехай удачу принесе, І енергією зігріє, І удачу нехай дає. П’ятдесят як це мало! Потрібно стільки ж прожити, Щоб зрозуміти, що для початку, Потрібно вам щасливим бути! Начальнику Ви наш керівник і сподвижник!

Спасибі Вам за мудрість і терпіння! Нехай благополуччя буде в житті, У будь-яких справах супроводжує везіння. Здоров’я Вам і довгих років щасливих. Мріяти, боротися, вірити, перемагати! З розмахом Вам відзначити 50!

Бажаю миру і удачі Легко і просто вам вирішувати, І ніколи турбот не знати. В особливий день народження твій, Бажаю миру, доброти, І нехай збуваються мрії! Тете Мила тітка, якими словами Можу побажати тобі в день твій прекрасний, Удача і радість, здоров’я і щастя! Нехай все буде в житті красиво і славно, Нехай у домі затишному панує благодать.

Нехай неодмінно везе тобі в головному, Жити від душі тобі, не сумувати! Свято мудрості і досвіду Не тільки мудрості і досвіду, А принесе мечтанья різні, Надії, задуми, прагнення І молоді захоплення! Адже ми мріємо, поки молоді, Адже дарма тоді й роки нам! Дружині Мила дружина, з Днем народження!

П’ятдесят урочистий момент! Отримуй від життя насолоду, Щоб був кожну мить як комплімент! Славна, прекрасна, рідна, Хай несе удачу щороку!

Щоб жила завжди легко, не знаючи Ні проблем прикрих, ні клопоту!

Я вітаю Вас з 50-летьем! Я вітаю Вас з 50-летьем! Залишиться нехай юності запал, Не вірте у все дивні прикмети!

Любові бажаю пристрасний я напір! І ніколи нехай Вам не стане нудно, Любові не гасне полум’я ніколи! І складеться нехай все благополучно, Щоб радість в житті Вас чекала завжди! Вірному другові З 50-летьем, вірний друг!

Щоб смутку в серці не було, ні хуртовин, Дружи завжди з успіхом і удачею, Вирішуються нехай важкі завдання! І нехай легко завжди все вдається, Нехай з мудрістю здоров’я посміхнеться! Щоб невдачі стороною пройшли, До мрії своєї швидше ти прийди! Улюбленою мамі Мамочка, тебе я обіймаю!

Нехай прекрасним буде настрій! Щастя і величезного везіння. За турботу, за тепло і ласку Щиро тобі дякую. 50 не вік.

Ти даремно Не сумуй, адже я тебе люблю! Дорогий сестрі Тобі, сестричка, я бажаю У п’ятдесятиріччя день. Біда тебе що минула, Чи не чіпала печалі тінь.

Дарував щоб кожен день посмішку, І в серці щоб любов цвіла. До успіху зазавжди вела.

П’ятдесятиріччя на підході П’ятдесятиріччя на підході, Щоб щастя нарешті годину б пробив, Розсіялася біди і смутку тінь. Здоров’я на століття тобі бажаю, Волос щоб не стосувалася сивина. Щоб життя благополуччям сяяла, І радощів завжди була повна. Коханій жінці Тебе привітаю, дорога.

Очі нехай горять вогнем, Посмішка на обличчі сяє. Нехай збудуться твої мрії, І щастя наповнюють душу. Чи не меркнуть милі риси, І стане життя ще трохи краще.

Улюбленому синові Тобі, коханий мій синок, Сьогодні п’ятдесят рочків. Ти багато чого досягти зміг, заздрісні заткнувши ворогів.

Здоров’я і успіхів у всьому. Друзів хороших не втрачати, Щоб щастя наповнювало будинок.

Як привітати з 50-річчям?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!