Як пробачити і забути?

Як пробачити і забути?

Образа це серйозна перешкода на шляху до залучення щастя. Ні в якому разі не коштувати тривалий час ображатися, будь-то на себе або на інших.

Бо ображаючись, ми завдаємо шкоди собі коханому. Ми, замість того, щоб насолоджуватися життям, плачем і відчуваємо собою чи іншими.

Ми руйнуємо наше емоційне тіло. А в слідстві та енергетичне.

Зрештою, образи можуть трансформуються в захворювання. У гіршому варіанті можлива онкологія. Тут вже явно не до щастя.

Тому, дорогі друзі, вчіться прощати. Очищайтеся від емоційних травм, відкриваючи своє серце для позитивних емоцій і почуттів. Природно, що прощення не зовсім приємна процедура. Вам доведеться знову пережити біль, а потім відпустити її.

Тільки пробачивши, ви зможете бути по-справжньому щасливою людиною. Як пробачити образу Шлях від образи до прощення починається з бажання. Так, дорогі друзі, вам потрібно захотіти пробачити, причому зробити це від душі, щиро.

Вам слід зрозуміти, що всіх кривдників у своєму житті ви самі і створюєте. Ви їх притягайте своїми думками та емоціями. І вони приходять до вас, щоб навчити вас багатьом карміческім урокам, в тому числі прощенню і безумовної любові.

Після того, як ви будете готові до прощення, приступайте до складання списку всіх людей, яких ви маєте намір пробачити і у кого бажаєте попросити прощення. Найсерйозніших кривдників виділіть жирним шрифтом або помістіть в початок списку. Їх потрібно прощати довше за інших. Прощайте не тільки інших людей, але і себе.

Робіть цю процедуру регулярно, як мінімум один раз на день. Не менше двох-трьох місяців. Прощайте і просіть прощення до тих пір, поки не зробіть це з усіма людьми зі свого минулого і сьогодення. Якщо у вас з’явитися бажання плакати, дозвольте собі це.

Якщо захочеться кричати, кричите. Чи не чиніть опір своїм почуттям. Дозвольте їм піти з вашого емоційного тіла. Будьте самодісціплінірованние. Не пропускайте жоден день для занять з прощення.

Виберіть, найбільш прийнятний для вас спосіб і дійте. Техніки прощення образ 1. Метод візуалізації для прощення образ Будь медитативна техніка починається з розслаблення. Для цього виберіть відповідний час, щоб вас не турбували де-то10-15 хвилин. Прийміть зручну позу, наприклад, лежачи на дивані, або сидячи на стільці.

Вимкніть стільниковий і домашній телефон, включіть, якщо є бажання, диск з медитативними мелодіями. Тепер переступайте до розслаблення. Для цього долічіть до семи і закрийте очі.

Ви увійшли в медитативний стан. Протягом усього сеансу ви перебуваєте в повній безпеці. Протягом усього сеансу ваше тіло розслаблено, а свідомість активно. Ви робіть глибокий вдих і повільний видих і починаєте розслаблятися. Розслабляються ваші ноги, сідниці, живіт, груди, спина, руки, плечі, шия, обличчя, голова.

Дихання ставати легким і вільним, серце б’ється в ритмі спокою і насолоди. Вам добре. Ви знаходитесь перед воротами в чарівний храм. Вони відкриваються, і ви заходите всередину.

Спокій і гармонія оточує вас. Вам добре.

Сама атмосфера розташовує до прощення. Ви зручно розташовуєтеся і запрошуєте свого кривдника. Він заходить і встає перед вами.

Йому близько трьох-п’яти років. Ця дитина переляканий. Він всього лише людина, яка помилився. Йому боляче і соромно.

Він говорить вам: Ваше ім’я, прости мене, будь ласка, за Тут ви перераховуєте те, за що ця людина просить у вас прощення. Ви посміхаєтеся йому і говорите, що прощаєте. (Якщо є бажання висловити йому, все що не висловили, перед тим як пробачити, зробіть це. Розкажіть йому як вам було боляче, можете подумки покричати на кривдника, посварити його) А потім теж просите у цієї людини прощення.

І він теж прощає вас. Ви мило потискуєте один одному руки, і він іде. А потім ви прощаєте себе за те, що дозволили образі проникнути в ваш внутрішній світ, і за те, що самі кривдили. Ви говорите собі: Я прощаю себе і дарую собі любов і підтримку.

Після цього, ви підходите до воріт, вони відкриваються, і ви виходите з храму. Вам легко. Ви відчуваєте приплив позитивних емоцій і радості.

Ви щасливі! 2. Прощення образи в трьох листах. Якщо творча візуалізація вам не до душі, тоді спробуйте даний метод.

Але бажано використовувати обидва методи. Так буде ефективніше. Кожному кривдникові напишіть 3 листи. Зробіть це протягом трьох днів. У перший день напишіть в листі про свою образу.

Розкажіть про біль, яку ви випробували, про свої негативні переживання. Дозвольте собі виплеснути все пригнічені емоції і слова. Виразіть їх у першому листі. Можете в хвилини написання листа поплакати або покричати, якщо є в цьому необхідність. Наступного дня напишіть ще один лист, в ньому ви вже не так сильно ображені.

Ви можете також висловлювати негативні емоції, але їх має бути менше. А всередині повинне бути присутнім співчуття і розуміння.

У Третьому листі вам потрібно подарувати своєму кривдникові прощення і безумовну любов. Витягти уроки і подякувати йому за них. Ось і весь метод. Наприкінці обов’язково спаліть всі листи.

Цей крок є невеликим ритуалом очищення. А підсвідомість дуже любить такі символічні дії.

Джерело — Використовувати матеріал без активного посилання заборонено.

Як пробачити і забути?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!