Як проколюють пупок?

Як проколюють пупок?

Будь прокол, неважливо чого мочки, брови, губи або пупка називається операцією і вимагає дотримання необхідних правил стерильності. Тому, звичайно, краще і безпечніше, якщо прокол для пірсингу зробить фахівець з медичною освітою в обладнаному для косметичних процедур приміщенні салону. Удома ви ризикуєте замість красивого акуратного пірсингу знайти масу проблем у вигляді лікування інфікованої, погано загоюються ранки, або того гірше, загального зараження. Ну, а якщо ви все ж зважилися, у що б то не стало, проколоти пупок в домашніх умовах, на сайті v-domashnih-usloviyax. ру знайдеться вся потрібна інформація, як це зробити правильно і максимально безпечно.

Пупок вважається місцем досить складним для проколу і тому слід знати і дотримуватися кількох важливих не можна, для того щоб ранка зажила без ускладнень: НЕ МОЖНА перед тим, як проколоти пупок, вживати спиртне

НЕ МОЖНА прокручувати або міняти прикраса, поки ранка не зажила повністю НЕ МОЖНА Що потрібно для того, щоб проколоти пупок в домашніх умовах? Прикраса для пупка Насправді, дуже велике значення на результат усього підприємства має з якого матеріалу виконано прикрасу. Перед тим, як проколоти пупок в домашніх умовах, необхідно придбати прикраса для пупка з універсально сумісних металів: золота, титанового сплаву, хірургічної сталі, ніобію, або спеціального пластику (гостафлона, біофлона і т. д.) Прикраси з більш дешевих матеріалів можна спробувати носити пізніше, після повного загоєння ранки від проколу. Необхідні інструменти та препарати Для пірсингу зазвичай використовують два види інструменту тапер і катетер.

1. Тапер являє собою стрижень з хірургічної сталі або акрилу у формі конуса і призначений для проколу отворів потрібного діаметру. 2. Катетер (крапельниця) складається з голки і щільно насадженої на неї пластикової трубочки.

Для того щоб більш безболісно проколоти пупок в домашніх умовах, краще використовувати катетер. При цьому діаметр канюлі повинен відповідати діаметру обраного прикраси. Як антисептик для проведення пірсинг операції можна вибрати будь-який препарат, який використовують у медицині для антисептичної обробки операційного поля та хірургічного інструменту.

Найчастіше застосовується хлоргексидин або його аналог мирамистин. Крім того, щоб проколоти пупок, на думку фахівців сайту v-domashnih-usloviyax. ру, вам ще знадобляться такі потрібні дрібниці як: антисептичний маркер, ножиці Як правильно проколоти пупок 1. Ретельно вимийте з милом руки і місце проколу. 2. Розстелите стерильну пелюшку і надіньте стерильні рукавички. 3. Налийте трохи антисептика в ковпачок і опустіть в розчин прикраса для пірсингу.

4. Приготуйте кілька ватних тампонів змочених у розчині антисептика. 5. Інструмент для пірсингу обробіть спиртом, потім протріть місце проколу двома ватними тампонами. 6. Намітьте точки проколу маркером, з урахуванням довжини штанги прикраси. Прокол повинен бути ідеально в центрі, інакше з часом пірсинг буде некрасиво скошений убік. Проводьте розмітку лежачи, з абсолютно розслабленим животом.

7. Якщо ви впевнені у відсутності у себе алергії на ледокаїн, можна їм обколоти місце проколу, але краще не ризикувати і не використовувати знеболюючі препарати без спеціальної проби на алергічну реакцію наслідки можуть бути жахливими. 8. Міцно візьміть шкіру двома пальцями і відтягніть. У домашніх умовах проколювати пупок досить болісно, тому важливо швидко і впевнено зробити прокол одним рухом знизу вгору, в точності за попередній розмітці. 9. Після того, як катетер пройде крізь шкіру, відріжте трубку ножицями і залиште невеликий кінчик.

10. Виймаючи катетер, одночасно Протягніть в отвір прикрасу і закріпіть. 11. Продезінфікуйте місце проколу і закрийте ранку пластиром.

Перший час обробляйте прокол антисептиком або 3% перекисом водню і заклеюйте пластиром, щоб прикраса не чіплялося за одяг і не травмувало заживающую ранку. Після домашньої проколу ранка буде гоїтися до 4 місяців. У цей період, аж до повного загоєння, рекомендується носити вільний нижню білизну і одяг з натуральних матеріалів, не допускаючи тертя і передавливания шкіри в області пупка.

Пуріс Анна для сайту.

Як проколюють пупок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!