Як прошити PS3?

Як прошити PS3?

Прошивка і Чиповка S3 (PlayStation 3) у Санкт-Петербурзі. (СПб) — на протязі 30 хвилин! Ціна послуги: 1500р. Наш сервісний центр радий Вам запропонувати будь-які послуги з прошивці, технічного обслуговування і ремонту ігрових консолей S3 (PlayStation 3). Особливою популярністю серед наших клієнтів користується будь-які види прошивки S3. На даний момент прошиваються всі консолі з будь-якою версією прошивки з датою виробництва не пізніше квітня 2011 (див.

DATA CODE на дні консолі). Якщо на S3 встановлено прогроммное забезпечення версії 3. 55 (можна подивитися в настройках системи, де і вказана версія ПЗ), то вартість не перевищить 1500 руб. , Однак якщо ПО консолі вище ніж 3. 55, то для того, щоб прошити S3 потрібно відкочувати, тобто знижувати версію прошивки — робити так званий DOWNGRADE S3! Вартість DOWNGRADE становить 2500 руб. Соответсвенно, якщо ПЗ перевищує 3. 55, то загальна ціна даунгрейда + прошивки становитиме 4000 руб. Після того, як Ваша консоль буде прошита, Ви зможете грати в ігри, які раніше були недоступні унаслідок високих цін на оригінальні диски.

Тепер Ви можете забути про ліцензію і насолоджуватися улюбленими іграми в зручний час, завантажуючи будь-які ігри безкоштовно з інтернету. Крім цього, тільки в нашому СЦ після установки кастомной прошивки 3. 55 Ви можете розраховувати на безкоштовне і саме останнє актуальне поновлення системи.

У нас Ви зможете отримати цю послугу легко, швидко, надійно, а головне, недорого. Професійні майстри та спеціальне обладнання, розумні ціни і короткі терміни виконання плюси співпраці з нами.

Якість роботи гарантовано — на будь-який вид послуг наша майстерня надає тривалу гарантію. З питань прошивки або будь-яким іншим Ви можете звернутися до наших консультантів, зателефонувавши за контактними телефонами.

Працювати з нами легко і просто!.

Як прошити S3?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!