Як просвердлити скло?

Як просвердлити скло?

Для просвердлювання отвору в склі, необхідні наступні інструменти: діамантове свердло, дриль, сургуч, скипидар, фломастер або маркер, Це досить складний процес, але здійсненний. Маленькі отвори у склі можна зробити звичайним свердлом. Його тільки потрібно заздалегідь підготувати.

На газовій плиті загартуйте кінчик свердла, щоб воно стало білим, швидким рухом втиснете його в сургуч і поки сургуч не перестане плавитися, не виймайте свердло. Все, можна приступати до роботи, тільки не забувайте свердло обмокать в скипидарі.

спеціальні свердла для свердління скла. Для отримання якомога більшого отвори, спочатку повторюємо весь процес описаний вище. Потім беремо звичайний цвях і вставляємо його в отриманий отвір.

Міцною ниткою з’єднуємо цвях і склоріз на задану відстань. Прорізаємо отвір і за допомогою лінійки проводимо кілька радіусів. Беремо в руки скло і дуже акуратно б’ємо дерев’яною ручкою.

Ще, деякі умільці, свердлять скла за допомогою клинового тригранного свердла. Це свердло можна зробити з поламаного тригранного напилка. Найголовніше один його кінець необхідно загострити і загартувати з кутом в 60 градусів. При цьому розмічене місце потрібно дуже часто змочувати скипидаром.

Ще одним поширеним способом свердління скла з використання пластикової кришки для пляшки або пластикового наперстка, деякі використовують пластилін. алмазне свердло, дриль, скипидар або вода, фломастер або маркер, невелика пластикова кришечка. Укладаємо скло на підставки, маркером робимо відмітку в місці свердління, під скло укладаємо пластикову шайбу, більшого діаметру свердла.

Беремо пластикову кришечку, бажано прозору наливаємо в неї воду або скипидар встановлюємо на місце свердління отвору. наскрізь, щільно притискаючи її до поверхні скла. Таким чином, свердло буде перебувати постійно в рідині.

Не робіть сильне натискання на дриль, щоб не тріснуло скло. Деякі використовують замість кришки, пластилін, обліпивши його навколо майбутнього отвору.

Читайте, як.

Як просвердлити скло?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!