Як протверезити людину?

Як протверезити людину?

Як швидко протверезити п’яного людини. Як швидко протверезити п’яного людини, народні засоби. Напевно кожному з нас доводилося бачити або стикатися з проблемою, коли просто необхідно привести до тями неабияк випив людини. Це справа не з легких, так як чертовски п’яна людина неадекватний, не піддається умовлянням, не в змозі самостійно рухатися, а часом зовсім несамовитий або нерухомий. Так як швидко протверезити п’яного людини?

У холодну пору року можна вивести його на вулицю, обтерти обличчя і руки снігом, але не в якому разі не залишати його там одного. У такому безпорадному стані він дуже скоро засне і замерзне.

Можна спробувати очистити шлунок п’яного, для цього, якщо він піддається домовленостям, дати йому випити побільше води. Потім заштовхати до нього пальці в рот і надавити біля основи мови це дія спровокує спазми шлунка, і він вихлюпне вміст назовні.

Процедура не з приємних, але ця допомога дуже ефективна. Після цієї процедури дати випити йому гарячого чаю з медом. Якщо п’яний зовсім несамовитий, можна спробувати наступне: взяти його голову так, щоб долоні були накладені на вуха.

Швидко і сильно терти обидва вуха. Прилив крові достатньо швидко приведе п’яного до тями, хоча і відносне. Якщо в будинку є нашатир, то можна дати п’яному випити склянку води, в якому розчинити 5 крапель нашатирю.

Полегшення настане швидко, якщо розчинити у склянці води 20 крапель м’ятного спирту і дати випити хворому. М’ятний спирт можна зробити самому заздалегідь: одну столову ложку сухої м’яти перцевої залити склянкою горілки, дати настоятися 10 днів. Обливання під холодним душем теж може привести в нормальне почуття п’яного. Головне не перестаратися, щоб потім людина не захворіла. Прояв вчорашнього гульні можна полегшити, якщо вранці, натщесерце випити склянку теплого молока.

А саме перевірений засіб це огірковий розсіл! Він приводить людину в пристойне почуття, після якого настає бажання поїсти, а після їжі бажання жити і більше ніколи не пити! І нехай почує його слова Всевишній! Про пияцтво (вислів Святих Отців). — Якщо коли і буває людина під владою диявола, так це коли він п’яний. — Пияцтво є мати всіх ганебних справ, сестра перелюбом та крах цнотливості. — П’яного людини в будинок порядна не пускають, не те, що в Царство Небесне. — Що тверезий не зробить, на те п’яний зухвало відважиться. — П’яниця, ні до чого не придатний, крім пекла.

Дорогий друг! Тепер у вас є можливість підписатися «Покрокове керівництво отримання та використання талої води в домашніх умовах» Як робити талу воду.

Які хвороби можна вилікувати, маючи під рукою талу воду. Як «зарядити» воду для лікування недуги.

— Натисни на фото.

Як протверезити людину?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!