Як провести відкритий урок?

Як провести відкритий урок?

Сайт ВІДКРИТИЙ УРОК створений доктором педагогічних наук, професором Московського психолого-соціального університету, дійсним членом Академії педагогічних і соціальних наук, науковим керівником експериментальних майданчиків за соціо / ігровий педагогіці та інтерактивним технологіям навчання в міських і сільських школах для того, щоб допомагати ВЧИТЕЛЯМ (не тільки молодим, а й тим, у кого за плечима вже солідний педагогічний стаж) проводити свої уроки так, щоб вони ставали відкритими для колег, учнів та для самих себе Відвідувачем сайту або одним з авторів розміщених на сайті матеріалів може стати кожен користувач інтернету, що розділяє концептуальність нашого целеполагающего девізу: Л здивувань, учнів, і їх, і навіть тих, хто прийшов на урок в якості перевіряючого З одержание більшості матеріалів пов’язане з реалізацією дослідного проекту Розвиток інтерактивних технологій навчання в міських і сільських освітніх установах, здійснюваного в Московському психолого-соціальному університеті (). Науковий керівник проекту, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки Московського психолого-соціального університету, дійсний член Академії педагогічних і соціальних наук. На сайті ДЕВ’ЯТЬ РОЗДІЛІВ + Головна сторінка.

Перелік розділів наводиться в горизонтальному меню (див. верхню межу вікна сайту) і у вертикальному (див. ліву колонку на всіх сторінках + на Главн. Стр.) Зверніть увагу: бічне (тобто вертикальне) меню забезпечено стовпчиками покажчиків-підказок колірної маркування На сайті крім словникового пошуку по сайту (в текстах усіх матеріалів сайту) є швидкий запит по запропонованим формулювань (див. праву колонку).

Підкреслимо, що про матеріалах, опублікованих в будь-якому з розділів, можна дізнатися як по АНОНСАМ надходжень, наступних в хронологічному порядку (див. перелік у швидкому запиті), і КАРТІ сайту (див. горизонтальне і вертикальне меню), так і за тематичними мітках, .

Як провести відкритий урок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!